Agnieszka Kaczorowska-Pela na nowych zdjęciach z córkami. Pokazała, jak spędzały razem czas! "Dziewczynki tak szybko rosną" [ZDJĘCIA]

Agnieszka Kaczorowska-Pela prywatnie to dumna mama dwóch córek. Niedawno aktorka i tancerka podzieliła się na Instagramie nowymi zdjęciami, na których znalazły się także jej pociechy. Tak spędzały razem czas!

Agnieszka Kaczorowska – Instagram

Agnieszka Kaczorowska dba o to, by Instagram stał się przestrzenią do wymiany informacji między nią a internautami. Piękna aktorka cieszy się bowiem w sieci sporą popularnością, a jej profil śledzi obecnie blisko pół miliona użytkowników. Aga Kaczorowska-Pela jest osobą bardzo otwartą i kontaktową, więc nic dziwnego, że wykorzystuje siłę mediów społecznościowych do rozmaitych celów. To właśnie tam tancerka dzieli się m.in. swoimi przemyśleniami na rozmaite tematy, publikuje osobiste wpisy, a także pokazuje wycinek swojej codzienności. Taniec, gra w „Klanie”, spektakle, życie rodzinne – terminarz gwiazdy z pewnością jest wypełniony po brzegi! Aktorka wielokrotnie podkreślała, że najważniejsza jest dla niej rodzina, z którą stara się spędzać jak najwięcej czasu. Agnieszka Kaczorowska-Pela jest od kilku lat szczęśliwą mężatką – w 2018 roku poślubiła swojego partnera: Macieja Pelę. Rok później urodziła pierwszą córkę: Emilię. W 2021 roku z kolei rodzina tancerzy powiększyła się o kolejną pociechę: Gabrielę.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by(@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska dba o to, by wizerunek jej dzieci był chroniony. Na zdjęciach twarze dziewczynek pozostają więc niewidoczne. Wcale nie oznacza to jednak, że serialowa Bożena z „Klanu” zrezygnowała z publikowania rodzinnych kadrów – wręcz przeciwnie! Młoda mama chętnie wrzuca do sieci ujęcia ukazujące ją w towarzystwie pociech: tak było i tym razem!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska-Pela z córkami – nowe zdjęcia

Agnieszka Kaczorowska-Pela zamieściła na Instagramie nowe zdjęcia, na których towarzyszą jej córki. Migawka aparatu uwieczniła moment zabawy w pokoju dziewczynek. Chociaż Emilka i Gabrysia pozują tyłem do obiektywu, to śmiało można stwierdzić, że czerpały z takiej aktywności mnóstwo satysfakcji! Czujni internauci przy okazji odnotowali, że pociechy aktorki rosną jak na drożdżach. Nie zabrakło także wielu komplementów skierowanych w stronę samej gwiazdy:

Jakie one już duże. Pamiętam czasy, jak druga dopiero co się rodziła.

Pokoik mega w moim stylu, ALE jakie Wy jesteście cudne! Nie mogę się napatrzeć! Pięknie Ci w grzywce, we flamenco i w macierzyństwie, co za sexi Mama.

Dziewczynki tak szybko rosną.

Jakie ładne dziewczyny.

Uwielbiam. Więcej takich zdjęć.

Piękne dziewczyny.

Agnieszka Kaczorowska – „Klan” i „Taniec z Gwiazdami”

Agnieszka Kaczorowska-Pela to aktorka i tancerka, która ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Chociaż wiele osób łączy ją głównie ze wspomnianym już „Klanem”, w którym gra od 1999 roku, to Kaczorowska może pochwalić się również osiągnięciami tanecznymi. Jest  m.in. młodzieżową mistrzynią świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010 roku. Jej umiejętności mogli podziwiać widzowie programu: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Agnieszka Kaczorowska – jako instruktorka – partnerowała m.in.: Krzysztofowi Wieszczkowi, Nikodemowi Rozbickiemu, Michałowi Malinowskiemu i Antoniemu Smykiewiczowi. Będąc w parze z Wieszczkiem, wygrała trzecią edycję show.

Agnieszka Kaczorowska w bieli. Od tej kreacji trudno oderwać wzrok! Internauci porównują aktorkę do Tylor Swift
Agnieszka Kaczorowska-Pela wrzuciła na Instagram nowe wideo powstałe podczas prac nad kolejnym projektem. Piękna gwiazda "Klanu" założyła długą, białą suknię i w takim wydaniu pozowała przed...

Oceń ten artykuł 0 0