Agnieszka Kaczorowska odsłania ciało, pozując w stroju kąpielowym. Tak pozdrawia z wakacyjnego wyjazdu! [ZDJĘCIA]

Tęsknicie za wakacjami? Jeśli tak, to koniecznie powinniście zajrzeć na instagramowy profil Agnieszki Kaczorowskiej! Aktorka zamieściła tam kadry z urlopu. Tak pozowała w stroju kąpielowym!

Agnieszka Kaczorowska-Pela na wakacjach

Agnieszka Kaczorowska postanowiła „przyśpieszyć” lato! Chociaż w kalendarzu wciąż czuć „wiosenny klimat”, to aktorka doskonale znana z serialu: „Klan” już cieszy się z wakacji. Jak to zrobiła? Wyruszając w rodzinną podróż na grecką wyspę Rodos! To właśnie tam Kaczorowska udała się na zasłużony odpoczynek, a towarzyszą jej mąż – Maciej Pela, a także córki: Emilka i Gabrysia. Pierwsze „pocztówki” z bajecznego miejsca trafiły na Instagram. Na najnowszych fotografiach Agnieszka Kaczorowska pozuje wraz z bliskimi. Serialowa Bożena z „Klanu” przy okazji zaprezentowała się w iście wakacyjnym wydaniu, prezentując modny strój kąpielowy.

Przesuń w prawo.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska-Pela – Instagram

Agnieszka Kaczorowska swoją publikację uzupełniła o krótkie sprawozdanie, pisząc:

Pozdrawiamy Was z Rodos! Na tej greckiej wyspie wylądowaliśmy po raz pierwszy… Choć plan jest, aby głównie poleżeć, popluskać się w morzu i basenie, to nie odmówimy sobie zrobienia kilku wycieczek.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych postów, aktorka – dbając o prywatność córek – uniknęła pokazywania ich twarzy w pełnej okazałości. Uśmiechy na twarzach Agnieszki Kaczorowskiej oraz Macieja Peli wskazują na to, że cała rodzina spędza fantastyczny czas! Radosna atmosfera udzieliła się także internautom, którzy pisali w komentarzach:

Śliczna rodzinka.

Zazdroszczę słońca, a w Polsce deszcz. Udanego wypoczynku!

Super.

Agnieszka Kaczorowska – mąż, córki

Agnieszka Kaczorowska-Pela swoją przygodę z serialem „Klan” rozpoczęła już jako kilkulatka. Śmiało można więc stwierdzić, że „dorastała na oczach widzów”. Grana przez nią postać zawsze mogła liczyć na wsparcie bliskich, z mamą – Grażyną (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) na czele.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez (@agakaczor)

W życiu prywatnym Agnieszka Kaczorowska-Pela to szczęśliwa żona i mama. W 2018 roku poślubiła tancerza Macieja Pelę. Rok później aktorka i tancerka urodziła pierwszą córkę – Emilię, a w 2021 roku do wspomnianej rodziny dołączyła kolejna dziewczynka – Gabriela.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska-Pela dba o kontakt z internautami. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje blisko pół miliona użytkowników sieci, a liczba ta stale rośnie! Podobnie jak wskaźnik komentarzy pod najnowszym wpisem aktorki – dominują życzenia udanego dalszego wypoczynku, do których my także się dołączamy!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez (@agakaczor)

Kasia Glinka pokazała smukłą sylwetkę. Zapozowała w stroju kąpielowym [FOTO]
Kasia Glinka postanowiła nieco odpocząć. Weekend spędziła nad jeziorem. Aktorka podzieliła się z internautami chwilami relaksu nad wodą, pozując w stroju kąpielowym. Ciężko oderwać od...

Oceń ten artykuł 2 9

Ogólna ocena Agnieszka Kaczorowska odsłania ciało, pozując w stroju kąpielowym. Tak pozdrawia z wakacyjnego wyjazdu! [ZDJĘCIA] to: 18% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.