hity na MAXXa
hity na MAXXa

Agnieszka Pilaszewska pokazała nowe zdjęcie. Tak wygląda obecnie Alina z "Miodowych lat" [FOTO]

Agnieszka Pilaszewska w uchodzącym już za kultowy serialu "Miodowe lata" wcielała się w postać uwielbianej przez telewidzów Aliny Krawczyk. Dziś nie pojawia się już na ekranie tak często jak kiedyś. 58-latka skupiła się na innym zajęciu.

Agnieszka Pilaszewska była gwiazdą „Miodowych lat”

Agnieszka Pilaszewska podbiła serca Polaków jako Aliny Krawczyk z „Miodowych lat”. Mnóstwo fanów kultowej produkcji do dziś nie może przeboleć tego, że przedwcześnie pożegnała się z rolą w serialu. Chociaż od tamtej pory minęły już ponad dwie dekady, a w późniejszych latach aktorka grała w innych popularnych produkcjach jak „Na dobre i na złe” czy „Barwy szczęścia”, to w pamięci wielu wciąż pozostaje uroczą żoną Karola Krawczyka.

Dawna gwiazda „Miodowych lat” od dłuższego czasu nie występuje przed kamerą. Nadal gra w teatrze, ale aktorstwo nie jest dziś jej głównym zajęciem. Obecnie skupia się na pisaniu scenariuszy. Choć nie wszyscy o tym wiedzą, to właśnie serialowa Alinka Krawczyk była odpowiedzialna chociażby za „Gry rodzinne”, które w ubiegłym roku podbijały Netflixa.

Tak wygląda dziś Agnieszka Pilaszewska

Agnieszka Pilaszewska jest aktywną użytkowniczką Instagrama, dzięki czemu fani gwiazdy mogą być na bieżąco z tym, co dzieje się w jej życiu – zarówno tym zawodowym, jak i prywatnym. 58-letnia dziś aktorka regularnie wrzuca tam swoje nowe zdjęcia. Chętnie chwali się też rodziną – mężem Maciejem Maciejewskim i dorosłą już córką Kornelią.

W najnowszym wpisie na Instagramie Agnieszka Pilaszewska zdradziła swoje plany na weekend. Publikując aktualną fotografię 58-latka dała do zrozumienia, że jej dzień zapowiada się pracowicie:

Przy sobocie #panizmopem #panizsiatą

Do selfie, zgodnie z opisem, zapozowała z zakupową torbą i mopem. Trzeba jednak przyznać, że nawet w takim wydaniu prezentuje się znakomicie.

Świetna fryzura. Dziewczęca, zalotna, lekka. Pasujecie do siebie

– skomplementowała ją jedna z komentujących.

Oceń ten artykuł 4 2

Ogólna ocena Agnieszka Pilaszewska pokazała nowe zdjęcie. Tak wygląda obecnie Alina z "Miodowych lat" [FOTO] to: 66% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.