Agnieszka Sienkiewicz prezentuje zgrabne ciało, pozując w bikini. Tak gwiazda "Przyjaciółek" korzysta z wakacji! [ZDJĘCIE]

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer poczuła lato! Piękna aktorka spakowała walizki i udała się w zagraniczną podróż, nie zapominając o internautach. Jej najnowsze zdjęcie, na którym pozuje w bikini, to hit!

Agnieszka Sienkiewicz w bikini

Agnieszka Sienkiewicz jest aktorką, która zaskarbiła sobie serca publiczności, wcielając się w wiele ról! Jako Kasia Mularczyk w „M jak miłość” stworzyła zgrany duet z Mikołajem Roznerskim (serialowym Marcinem Chodakowskim), a jej odejście z produkcji było prawdziwym ciosem dla fanów „Emki”. Następnie Sienkiewicz pojawiła się m.in. w polsatowskich „Przyjaciółkach”, gdzie przez długi czas grała postać barwnej i żywiołowej Doroty: z serialem pożegnała się w zeszłym roku.

Agnieszka Sienkiewicz aktywnie działa w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi już ponad 350 tys. użytkowników sieci. To właśnie tam gwiazda „przemyca” swoją codzienność, dbając przy tym o prywatność najbliższych. Aktorka od ponad pięciu lat jest żoną Mikołaja Gauera, z którym ma dwie córki: Zofię i Marię. Serialowa Dorotka z „Przyjaciółek” i zwyciężczyni drugiej edycji programu: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami” nie publikuje ujęć, na których twarze jej pociech byłyby widoczne. Sienkiewicz-Gauer chętnie dzieli się za to kadrami, na których ona sama przekazuje dobrą energię – tak właśnie było w przypadku najnowszej publikacji! Aktorka zaprezentowała się w kolorowym bikini na bajecznym, wakacyjnym tle.

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer na wakacjach

Słońce, delikatnie falująca woda i piękna modelka w dwuczęściowym stroju kąpielowym – właśnie taki widok ukazał się internetowej publiczności obserwującej poczynania Agnieszki Sienkiewicz.

Da się naładować akumulatory na zapas??? W każdym razie próbuje…

- zastanawiała się w opisie aktorka.

Internauci z kolei pozostawili po sobie „ślad” w komentarzach, nie szczędząc komplementów:

Ale figura!

Piękna kobieta w pięknej scenerii.

Ogień!

Piękny strój i figura. Mam ten sam fason, tylko w innej kolorystyce. Cudnie się nosi.

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer dołączyła do grona gwiazd wypoczywających na zagranicznych wakacjach. A jakie są Wasze ulubione destynacje?

Wiktoria Gąsiewska w samym staniku. Fani patrzą tylko na jedno. "Piękne" [FOTO]
Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się w sieci wakacyjnymi zdjęciami, do których zapozowała jedynie w biustonoszu i kusych szortach. Młoda aktorka miała niestety sporego pecha. Przez wypadek na urlopie...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Agnieszka Sienkiewicz prezentuje zgrabne ciało, pozując w bikini. Tak gwiazda "Przyjaciółek" korzysta z wakacji! [ZDJĘCIE] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze