Wiktoria Gąsiewska w samym staniku. Fani patrzą tylko na jedno. "Piękne" [FOTO]

Wiktoria Gąsiewska pochwaliła się w sieci wakacyjnymi zdjęciami, do których zapozowała jedynie w biustonoszu i kusych szortach. Młoda aktorka miała niestety sporego pecha. Przez wypadek na urlopie musiała zrezygnować z aktywnego wypoczynku.

Wiktoria Gąsiewska – kariera

Wiktoria Gąsiewska ze światem show-biznesu związana jest przez większość swojego życia. Karierę aktorską rozpoczęła już jako kilkulatka. Na małym ekranie zadebiutowała niewielką rolą w „Na dobre i na złe” w 2005 roku, rok później zagrała zaś w swoim pierwszym filmie – w „Jasminum” Jana Jakuba Kolskiego z 2006 roku. Największą rozpoznawalność 23-letniej obecnie gwieździe przyniosły role w popularnych serialach: „Rodzina zastępcza”, „Rodzinka.pl”, „Barwy szczęścia” czy „Kowalscy kontra Kowalscy”. Ostatnio mogliśmy oglądać ją też w produkcjach „W lesie dziś nie zaśnie nikt” czy „Krime Story. Love Story”. W obu tych filmach wystąpiła w wyjątkowo śmiałych scenach. W ten sposób jasno dała do zrozumienia, że nie jest już małą dziewczynką, a dorosłą i świadomą swojej kobiecości aktorką.

Wiktoria Gąsiewska – Instagram

Pod koniec ubiegłego roku o Wiktorii Gąsiewskiej było głośno w kontekście jej rozstania z Adamem Zdrójkowskim. Po zakończeniu wieloletniego związku gwiazda cieszy się życiem singielki. Obecnie korzysta z wolnego czasu i jeździ po Europie, odwiedzając kolejne zapierające dech w piersi destynacje. Wszystkim chwali się na swoim instagramowym profilu, który obserwuje już ponad milion osób. W ostatnim czasie zwiedziła m. in. francuską Marsylię oraz włoską Sardynię.

Wiktoria Gąsiewska w staniku

Gwiazda seriali „Barwy szczęścia” i „Kowalscy kontra Kowalscy” kontynuuje wakacyjne wojaże. Choć do tej pory stawiała na aktywny wypoczynek, została zmuszona nieco zwolnić tempo. 23-latka poinformowała fanów, że najprawdopodobniej skręciła kostkę.

To by było na tyle ze zwiedzania i tańców

– stwierdziła.

Pomimo pechowej sytuacji, która spotkała ją na wczasach, Gąsiewska nie traci dobrego humoru i stara się jak najlepiej wykorzystać wolny czas. Chętnie pozuje przed obiektywem aparatu i dzieli się w sieci efektami kolejnych sesji fotograficznych. Najnowsze zdjęcia 23-letniej aktorki zrobiły na jej instagramowych obserwatorach niemałe wrażenie. Wiktorka pokazała się internautom bez makijażu, ubrana jedynie w fantazyjny stanik i opinające ciało szorty. Tyle wystarczyło, by komentujący zasypali ją komplementami. Ich uwagę przykuły zwłaszcza zgrabne nogi 23-latki. Młoda gwiazda znów rozgrzała Instagram do czerwoności.

Najpiękniejsza

Wow!

Piękna! I te nogi 

Prawdziwa piękność

Piękne nogi

Z uśmiechem ci najpiękniej 

– rozpływają się miłośnicy urody Gąsiewskiej.

Przesuń w prawo.

Oceń ten artykuł 3 11

Ogólna ocena Wiktoria Gąsiewska w samym staniku. Fani patrzą tylko na jedno. "Piękne" [FOTO] to: 21% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.