Aktorka znana z "M jak Miłość" bez stanika. Tak Ewelina Kudeń-Nowosielska korzysta z dobrodziejstw lata! [ZDJĘCIE]

Aktorka występująca w "M jak Miłość" pokazała się topless! Ewelina Kudeń-Nowosielska podzieliła się z internautami wakacyjną fotką, na której zaprezentowała się bez górnej części stroju kąpielowego. Tak podziwiała zachód słońca!

Ewelina Kudeń-Nowosielska topless

Ewelina Kudeń-Nowosielska wprawdzie dołączyła do obsady „M jak Miłość” stosunkowo niedawno, ale już zdołała wywołać niemałe zamieszanie! W serialu wciela się bowiem w postać Weroniki: mamy Poli, która trafiła pod opiekę swojego ojca – Kamila Gryca (Marcin Bosak). Co ciekawe, aktorski duet: mama-córka ma także takie samo odbicie w życiu prywatnym! Serialowa Pola to bowiem Hanna Nowosielska: córka Eweliny i Bartłomieja Nowosielskich. Dodatkowo w „MjM” pojawił się też… wspomniany aktor!

Obecnie cała rodzina, która doskonale odnajduje się przed kamerami, wypoczywa na zagranicznych wakacjach. Ewelina Kudeń-Nowosielska opublikowała bowiem serię fotografii prosto z hiszpańskiej Malagi, zbierając mnóstwo pozytywnych opinii. W szczególności uwagę przykuwa ujęcie, na którym wspomniana aktorka pozuje topless.

Gwiazdy „M jak Miłość” na wakacjach

Na wspomnianym ujęciu Ewelina Kudeń-Nowosielska, stojąc wśród morskich fal, podziwia zachód słońca. Aktorka pozuje tyłem do obiektywu, przy okazji prezentując smukłą sylwetkę.

Kocham świat, który mnie otacza. Kocham ,,moich” ludzi. Kocham siebie

– przyznała pod zdjęciem, na którym pokazała się topless, mając na sobie wyłącznie dół od stroju kąpielowego.

Klimatyczne, wakacyjne ujęcie szybko zebrało sporo komentarzy od internautów obserwujących poczynania aktorki:

Cudne zdjęcie!

Tak trzeba żyć,

Cudowna,

Piękna figura.

Sezon wakacyjny trwa! Swoimi „pocztówkami z podróży” chętnie dzieliły się także inne gwiazdy „M jak Miłość”: Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Zmyła makijaż i wskoczyła w dres! Katarzyna Cichopek w zupełnie innym wydaniu. Tak pokazała się przed obiektywem!
Lato trwa! Nic więc dziwnego, że Instagram wprost zalewają kolorowe "pocztówki z podróży" nadsyłane przez gwiazdy. Do tego grona zaliczyć można Katarzynę Cichopek, która obecnie wypoczywa...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze