Aktorska rodzina w obsadzie "M jak miłość". Występują w produkcji już od dłuższego czasu! Fani "M jak miłość" przecierają oczy

Wiedzieliście o tym, że w "M jak miłość" gra niemal cała aktorska rodzina? W mediach społecznościowych można znaleźć wspólne fotografie aktorskiej pary, którym towarzyszy również urocza kilkulatka.

„M jak miłość”. Hanna Nowosielska z rodzicami

„M jak miłość” bawi wzrusza już od ponad dwudziestu lat! Jest to imponujący wynik, podobnie jak wciąż bardzo wysokie zainteresowanie produkcją przez serialową publiczność: wierni fani już nie mogą się doczekać kolejnego sezonu, który zagości na antenie TVP 2 po przerwie w emisji. Już wiadomo, że w „M jak miłość” po wakacjach będzie się działo! Z informacji publikowanych w mediach wynika, że w życiu bohaterów nie zabraknie kolejnych zawirowań i kłopotów.

Kiedy "M jak miłość" wraca do TV? Nowe odcinki i nowe intrygi! Chodakowska w niebezpieczeństwie?
Kiedy "M jak miłość" znów będzie w TV? Dla wszystkich fanów serialu mamy dobre wieści - kolejne epizody już wkrótce będą dostępne dla publicznośc! Co przyniosą nowe odcinki? Sprawdźcie, co już wiadomo!

Co ciekawe, okazuje się, że w „M jak miłość” gra niemal cała rodzina! Hania Nowosielska, która wciela się w postać Poli – córki Kamila Gryca (Marcin Bosak), dołączyła do produkcji już jakiś czas temu.

Rezolutna blondynka szybko odnalazła wspólny język z aktorami i podbiła serca fanów „Emki”. Przez cały czas trwania telewizyjnej przygody Hania może liczyć na wsparcie swoich rodziców, którzy… także znaleźli się na planie „Mjm”!

Ewelina Kudeń-Nowosielska i Bartłomiej Nowosielski w „M jak miłość”

Mama dziewczynki – Ewelina Kudeń-Nowosielska – otrzymała rolę rodzicielki Poli: Weroniki. Następnie do obsady dołączył także tato Hani – Bartłomiej Nowosielski. Serialowi widzowie mogli wcześniej podziwiać jego aktorski talent m.in. w „Barwach szczęścia”, a w „Emce” wciela się w postać sąsiada Mostowiaków: Tadeusza.

Ps. Przypominajka! (ciągle dostaje te pytania). Tak- jesteśmy małżeństwem. Tak- Hania to nasza córka

– pisała pod jednym ze zdjęć Ewelina Kudeń-Nowosielska.

Państwo Nowosielscy mają jeszcze starszą córkę – Zosię. Czy ona również pójdzie w ślady znanych rodziców? Czas pokaże. Tymczasem już wiadomo, że „M jak miłość” powróci do TV z premierowymi odcinkami na początku września! Będziecie oglądać?

Marta Chodorowska wybrała bikini podkreślające jej atuty. Gwiazda „Rancza” jednym zdjęciem podniosła temperaturę w sieci!
Marta Chodorowska pozdrawia z wakacji! Aktorka występująca w takich serialach, jak: "Ranczo", "Pierwsza miłość" i "M jak miłość" tym razem zaprezentowała się w letnim wydaniu, wybierając bikini...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze