Aleksander Sikora podsumowany przez Małgorzatę Tomaszewską. To o nim sądzi

Dawny skład "Pytania na śniadanie" musiał rozstać się z programem, gdy rozpoczęły się zmiany w Telewizji Polskiej. Aleksander Sikora dopiero niedawno oficjalnie pożegnał się ze śniadaniówką. Teraz Małgorzata Tomaszewska powiedziała, co o nim sądzi.

Gałązka/AKPA
Gałązka/AKPA

Zmiany w "Pytaniu na śniadanie"

Na początku tego roku w Telewizji Polskiej rozpoczęła się prawdziwa rewolucja. Najbardziej odczuli to prowadzący program „Pytanie na śniadanie”. Jedną z pierwszych osób, które straciły pracę była Małgorzata Tomaszewska.


Jej ekranowy partner nie został oficjalnie zwolniony, choć zniknął ze stacji. Teraz jednak Aleksander Sikora rozwiązał umowę z TVP i ma już plany na bliską przyszłość. Więcej o tym przeczytacie w artykule poniżej:

Pożegnalny wpis Aleksandra Sikory. Oficjalnie potwierdza wieści
Aleksander Sikora zamieścił w mediach społecznościowych wpis, którym potwierdził swoje rozstanie z Telewizją Polską. Co dalej? Prezenter ma już pewne plany na przyszłość.

"Pytanie na śniadanie" z nowym składem prowadzących

Obecnie w "Pytaniu na śniadanie" jest pięć duetów, które witają rano widzów przed telewizorami. Są to:

  • Joanna Górska i Robert Stockinger,
  • Klaudia Carlos i Robert El Gendy,
  • Beata Tadla i Tomasz Tylicki,
  • Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz,
  • Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło.

Małgorzata Tomaszewska o Aleksandrze Sikorze

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora tworzyli zgrany duet w „Pytaniu na śniadanie” i świetnie się dogadywali, co sprawiło, że zaczęli przyjaźnić się również prywatnie. Prezenterka ostatnio rozmawiała z portalem „Party”, gdzie wypowiedziała się w miłych słowach o swoim koledze "po fachu".

Ma świetny warsztat i prezencję. Jestem przekonana, że to dopiero początek jego kariery.

Prezenter ze "starej" ekipy wraca do "Pytania na śniadanie". Widzowie czekali na takie wieści
W "Pytaniu na śniadanie" zanosi się na wielki powrót. Prezenter, który kilka tygodni temu zniknął z anteny, wkrótce znów przywita się z widzami. Wiadomo, kiedy ma ponownie pojawić się w pracy.

Oceń ten artykuł 8 1

Ogólna ocena Aleksander Sikora podsumowany przez Małgorzatę Tomaszewską. To o nim sądzi to: 88% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.