Alutka z "Rodziny zastępczej" po latach. Joanna Trzepiecińska w nowej roli! [ZDJĘCIA]

Joanna Trzepiecińska niebawem pojawi się w nowym programie! Niezapomniana Alutka z serialu: "Rodzina zastępcza" pokazała na Instagramie nowe zdjęcia, przy okazji zdradzając, nad jakim projektem obecnie pracuje.

Joanna Trzepiecińska w TV

Joanna Trzepiecińska ma na swoim koncie wiele genialnych filmowych i teatralnych ról. Aktorka zagrała również w popularnym serialu pt.: „Rodzina zastępcza”, a rola żywiołowej Alutki mocno zapisała się w jej artystycznym dorobku. Jako żona Jędruli (Tomasz Dedek) zyskała ogromną sympatię widzów, którzy wprost ją pokochali! Joanna Trzepiecińska występowała w polsatowskiej produkcji w latach: 2000-2009, a jej rola jest wspominana przez serialową publiczność do dziś.

Teraz wiele wskazuje na to, że Joanna Trzepiecińska znów pojawi się w TV! Jak podają media, 56-letnia aktorka zasiądzie w jury nowego programu TVN: „Mask Singer”. Tuż obok niej w jurorskich fotelach zasiądą: Julia Kamińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński. Ich pierwsze selfie błyskawicznie obiegło Internet, pojawiając się także na profilu samej Trzepiecińskiej.

Joanna Trzepiecińska i nowy program

Joanna Trzepiecińska potwierdziła, że znalazła się w gronie gwiazd oceniających muzyczne zdolności bohaterów nowego show:

Jak napisał Mark Twain: „Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się, bo przestają się bawić” No to się bawimy!

Jak widać na załączonej fotografii, w chwili wykonywania ujęcia wszystkim dopisywały humory, a energia bijąca ze zdjęcia trafiła prosto do internautów! Sekcja komentarzy szybko zapełniła się komplementami skierowanymi w stronę serialowej Alicji Kossoń:

Dawno Pani nie widziałam i podziwiam, bo wygląda Pani przepięknie. Widać, że Pani bawi się w życie znakomicie.

Super.

Pięknie Pani wygląda.

Podobne słowa pojawiły się również pod kolejnymi kadrami opisywanymi przez Trzepiecińską hasztagiem: masksinger.

„Mask Singer” – co to za program?

Informacje o tym, że TVN szykuje nowy program, zaczęły pojawiać się w kolorowych mediach już jakiś czas temu. W sieci próżno szukać jednak szczegółowych doniesień na temat tego, kim będą uczestnicy – pozostanie to bowiem tajemnicą!

W programie „Mask Singer” bierze udział 12 znanych osób (zazwyczaj są to aktorzy, muzycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze czy politycy), które występują w kostiumach, zwykle związanych z ikonami popkultury, zwierzętami czy roślinami. Przebrania mają za zadanie ukryć prawdziwą tożsamość gwiazd (…) – podają „Wirtualne media”.

Występy uczestników – poza publicznością – będzie obserwowała czwórka „detektywów”, którzy będą próbowali odgadnąć tożsamość występujących osób. W każdym odcinku odbędzie się głosowanie na najlepszy występ, a ten, kto otrzyma najmniejszą liczbę punktów, będzie musiał pożegnać się z programem. Wówczas będzie mógł zdradzić swoją „prawdziwą twarz”.

Według medialnych doniesień prowadzącym „Mask Singer” został aktor znany z serialu: „Zakochani po uszy” – Michał Meyer. Będziecie oglądać nową propozycję w TV?

„Rodzina zastępcza”. Pamiętacie dom Kwiatkowskich? Wiemy, co się z nim stało !
Serial „Rodzina zastępcza” przez wiele lat cieszył się ogromną popularnością wśród widzów. Tam pierwsze kroki w aktorstwie stawiała między innymi Ola Szwed. Wiadomo, co stało...

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Alutka z "Rodziny zastępczej" po latach. Joanna Trzepiecińska w nowej roli! [ZDJĘCIA] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.