Aneta Zając na nowych zdjęciach. Biała sukienka to hit! "Petarda" - komentują internauci

Aneta Zając zbiera komplementy na Instagramie! Piękna aktorka wrzuciła niedawno nowe zdjęcia, na których pozuje w białej kreacji. Reakcja internautów mogła być tylko jedna!

Aneta Zając na Instagramie

„Pierwsza miłość” gości w domach Polaków już od ponad osiemnastu lat! Pierwszy odcinek popularnego serialu pojawił się w TV w listopadzie 2004 roku, a od tamtej pory widzowie niezmiennie z ogromnym zainteresowaniem śledzą losy głównych bohaterów. Z „Pierwszą miłością” mocno związana jest Aneta Zając, która – jako Maria Domańska (wcześniej Radosz) – skradła serca serialowej publiczności. Co ciekawe, od pewnego czasu 40-latka może sprawdzić się również w innej roli: siostry bliźniaczki Marysi! Dominika to bez wątpienia jedna z oryginalniejszych postaci w serialu, co dla Zając z pewnością jest nie lada wyzwaniem aktorskim.

Aneta Zając to „twarz” serialu: „Pierwsza miłość”, więc nie mogło jej zabraknąć na konferencji prasowej telewizji Polsat, na której przedstawiono wiosenną ofertę programową. Aktorka chętnie pozowała do fotografii, a niektórymi migawkami z wyjścia podzieliła się również na swoim prywatnym instagramowym profilu. Dzięki temu internauci mogą podziwiać najświeższe kadry ukazujące serialową Marysię w białej, dopasowanej kreacji z efektownymi marszczeniami.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Aneta Zając „jak milion dolarów”

Aneta Zając zadbała również o gustowne dodatki, które świetnie uzupełniały kreację. Niewielka torebka w białym kolorze, czerwone sandały na lekkim obcasie, a także duże, złote kolczyki podkreślające nową, krótszą fryzurę – w takim wydaniu aktorka prezentowała się fenomenalnie! Pod ujęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy, wśród których prym wiodły komplementy:

Petarda.

Jak Ci do twarzy w białym.

Takie zdjęcia roztopią śnieg, który tak mozolnie pada.

Wyglądasz zjawiskowo.

Jak milion dolarów.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Aneta Zając – dzieci

Aneta Zając prywatnie to szczęśliwa mama dwójki dzieci. W marcu 2011 roku aktorka urodziła bliźniaków: Roberta i Michała. Gwiazda „Pierwszej miłości” dba o to, by prywatność jej pociech pozostała nienaruszona, przez co nie publikuje fotografii ukazujących ich twarze. Wcale nie oznacza to, że Aneta Zając stroni od wrzucania do sieci rodzinnych ujęć – wręcz przeciwnie! Od czasu do czasu dzieli się z innymi użytkownikami sieci uroczymi migawkami wskazującymi na to, jak spędza wspólnie czas z synami. Jest aktywnie, twórczo i bardzo radośnie!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Aneta Zając z pewnością jest gotowa na kolejne, zawodowe wyzwania. Jaki los czeka grane przez nią bohaterki w „Pierwszej miłości”? Tego dowiemy się, oglądając nowe odcinki serialu!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Aneta Zając podzieliła się osobistym wpisem dotyczącym jej dzieci. Pokazała też wyjątkowe zdjęcie! "Małe, słodkie stópki"
Aneta Zając podzieliła się na Instagramie osobistym wpisem. Aktorka znana m.in. z serialu: "Pierwsza miłość" nawiązała do tematu jej dzieci, zbierając mnóstwo komentarzy od internautów. Co...

Oceń ten artykuł 0 3