Aneta Zając z dziećmi. "Kocham najmocniej na świecie". Uwagę zwraca też krótka fryzura

Aneta Zając podzieliła się z internautami zdjęciem prosto z rodzinnego archiwum. Aktorka występująca w "Pierwszej miłości" opublikowała kadr, na którym znalazły się także jej dzieci. W opisie sporo zdradziła!

Aneta Zając z synami

Aneta Zając 12 lat temu została mamą! Aktorka doskonale znana widzom serialu: „Pierwsza miłość” i jej ówczesny partner – Mikołaj Krawczyk – 24 marca 2011 roku powitali na świecie bliźniaków: Roberta i Michała. Teraz, w dzień urodzin chłopców, odtwórczyni roli Marii Domańskiej opublikowała na Instagramie wyjątkowy wpis.

Tych dwóch fantastycznych facetów ma dziś urodziny. Kocham najmocniej na świecie! – wyznała w sieci.

Do swoich słów Aneta Zając załączyła wyjątkową fotografię. Na archiwalnym kadrze aktorka pozuje w towarzystwie swoich – wówczas małych – pociech. Przy okazji prezentuje krótką fryzurę.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Urodzinowe życzenia dla dzieci Anety Zając

Aneta Zając od początku dba o prywatność swoich dzieci, przez co nie publikuje zdjęć, na których twarze chłopców byłyby widoczne. W tym przypadku również Robert i Michał zostali pokazani tylko połowicznie. Ich mama otwarcie przyznaje się za to do swoich uczuć względem pociech i nie inaczej było tym razem. Urodzinowy wpis zamieszczony przez serialową Marię z „Pierwszej miłości” nie mógł przejść w sieci bez echa – w komentarzach zaroiło się od życzeń!

Sto lat dla Przystojniaków.

Wszystkiego najlepszego dla synów. Jedno już mają – wspaniałą Mamę.

Szczęścia w życiu i spełnienia marzeń dla Chłopców.

Przyłączam się  życzeń. Proszę pozdrowić młodych Dżentelmenów. Mają wspaniałą Mamę - niech biorą przykład, jak z klasą iść przez życie. Wielu pasji, śmiałości w poszukiwaniu własnych dróg i optymizmu.

My także życzymy wszystkiego, co najlepsze!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Katarzyna Grabowska na zabawnym zdjęciu z mężem. To aktor doskonale znany z "Pierwszej miłości"!
Katarzyna Grabowska pokazała, jak celebrowała Tłusty Czwartek. Na nowym zdjęciu opublikowanym przez aktorkę w mediach społecznościowych znalazł się również jej mąż. Co ciekawe,...

Oceń ten artykuł 2 4

Ogólna ocena Aneta Zając z dziećmi. "Kocham najmocniej na świecie". Uwagę zwraca też krótka fryzura to: 33% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.