Angela z "Love Island" zasłania nagie piersi ananasami. Uczestniczka programu topless na nowym wakacyjnym zdjęciu

Angela z "Love Island" wie, jak zrobić dobre wakacyjne zdjęcie! Uczestniczka minionej edycji randkowego programu wrzuciła na swój Instagram najnowsze zdjęcie prosto z Chorwacji, którym rozgrzała internetowych odbiorców. Wszystko za sprawą ubioru, a raczej... jego braku!

 „Love Island. Wyspa miłości”. Angela Dańczak topless

Program zatytułowany: „Love Island. Wyspa miłości” doczekał się już czterech sezonów! Obecnie widzowie niemal w każdy wieczór mogą śledzić losy kolejnych uczestników poszukujących miłości na zagranicznych wojażach. Podczas gdy nowe „Wyspiątka” swoim zachowaniem wzbudzają nie lada emocje wśród odbiorców, bohaterowie poprzednich edycji nie dają o sobie zapomnieć! Jedna z Islanderek 3. edycji – Angela Dańczak – opublikowała na swoim Instagramie gorące, wakacyjne zdjęcia. W „LI” piękna blondynka niemal od razu zwróciła uwagę na przystojnego Arsena, który także zapragnął ją bliżej poznać. Po powrocie do Polski para dość długo pielęgnowała swój związek, dzieląc się swoim szczęściem z internautami. Niestety pod koniec lipca okazało się, że Angela i Arsen nie są już razem, a poinformowała o tym sama Dańczak.

Koniec miłości Angeli i Arsena z "Love Island"! "Jest mi po prostu przykro"
Nie tak to miało wyglądać! Angela i Arsen, czyli para, którą połączył program: "Love Island. Wyspa miłości", rozstali się! W mediach społecznościowych pojawiły się ich...

Teraz wiele wskazuje na to, że Angela postanowiła zapomnieć o przykrych momentach w swoim życiu, stawiając na radość, szczęście i wakacyjny relaks. Na jej instagramowym profilu właśnie pojawiła się nowa fotografia, na której pozowała topless!

„Idealna w każdym najmniejszym detalu”

Angela z „Love Island”, która obecnie przebywa w Chorwacji, zdecydowała się opublikować wyjątkowe „pocztówki z wakacji”; na najnowszej fotografii Dańczak i jej przyjaciółka pozują do fotki topless, zasłaniając swoje wdzięki jedynie ananasami! Jak na tak odważny kadr zareagowali internauci? Oczywiście masą komentarzy i wirtualnych „serduszek”.

Piękne!

Cudne dziewczyny,

Wow, ślicznie wyglądasz,

Petarda,

Idealna w każdym najmniejszym detalu – można przeczytać pod najnowszym postem Dańczak.

Angela pojawiła się w 3. edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości”, a przed widzami kolejne odcinki 4. sezonu! Komu z nowych bohaterów kibicujecie najmocniej?

Lawina krytyki po ostatnim odcinku "Love Island". Paulina podpadła widzom! "Sama jest sobie winna"
Ostatni odcinek programu: "Love Island" był pełen emocji! Nowy uczestnik, zmiana par i rozpad związku; to tylko ułamek tego, co wydarzyło się na Wyspie miłości w ostatnim czasie. Jeszcze w trakcie emisji "LI" w telewizji...

 

Oceń ten artykuł 1 4

Ogólna ocena Angela z "Love Island" zasłania nagie piersi ananasami. Uczestniczka programu topless na nowym wakacyjnym zdjęciu to: 20% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.
Komentarze