Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała widok z okna. Dookoła – mnóstwo ziemi! To zapowiedź zmian

U Ani i Grzegorza Bardowskich z programu: "Rolnik szuka żony" w ostatnim czasie sporo się dzieje! Małżonkowie niedawno wprowadzili się do nowego domu, a teraz skupili się na jego wykończeniu: także na zewnątrz. Niedawno małżonka rolnika pokazała, co ma za oknami. Widok może zaskoczyć!

Ania i Grzegorz Bardowscy z „Rolnik szuka żony 2” i nowy dom

Anna i Grzegorz Bardowscy – tej pary nie trzeba przedstawiać fanom programu: „Rolnik szuka żony”! Uczestnik 2. edycji show poznał przed kamerami swoją przyszłą żonę. Historia tej miłości to doskonały przykład na to, że „drugą połowę” można znaleźć także w TV! Najpierw do projektu zgłosił się Grzesiek Bardowski, a na jego „wizytówkę” zareagowała Ania. Strzała Amora trafiła tę dwójkę niemal od razu: w finale sezonu byli już jako para. Ania i Grzegorz z „Rolnika…” powiedzieli sobie „tak” w 2016 roku, a obecnie wychowują dwójkę dzieci: Jasia i Liwię.

Ostatnie miesiące minęły państwu Bardowskim na zmianach – i to bardzo poważnych! Budowa domu i przeprowadzka były relacjonowane w mediach społecznościowych, gdzie Ania Bardowska chętnie publikuje rozmaite filmy. Jej blog na YouTube oraz konto na Instagramie cieszą się sporym zainteresowaniem! Niedawno bohaterka 2. odsłony „RszŻ” wyjawiła, że wraz z mężem podjęła decyzję o zaplanowaniu przestrzeni wokół budynku. Małżonkowie wybrali już projekt ogrodzenia. Jak teraz wygląda obszar za oknami państwa Bardowskich? Zdradza to najnowsze nagranie opublikowane w Internecie.

Anna Bardowska na Instagramie

Ania Bardowska przy okazji podzieliła się również z internautami swoją wizją ogrodu. Niebawem wspomniany obszar, który obecnie przypomina plac budowy, będzie wyglądał zupełnie inaczej!

Kolejny etap budowy przed nami. Czas na ogarnięcie terenu wokół domu i ogrodzenie. Będzie dużo zieleni, drzew, krzewów, kwiatów, znajdzie się miejsce na niewielką szklarnię. No i najważniejsze dla dzieci – huśtawki i piaskownica - przyznała Bardowska. 

Prace ruszyły pełną parą, o czym mogą świadczyć także relacje, jakie trafiły na InstaStory Bardowskiej. Przed dom uczestników „RszŻ 2” wjechał ciężki sprzęt!


Fot. InstaStory @ania.bardowska

Pary z „Rolnik szuka żony”

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z wielu „rolnikowych” par, które zalegalizowały swój związek. Oprócz nich ślub wzięli m.in.:

  • Agnieszka i Robert Filochowscy,
  • Małgorzata i Paweł Borysewiczowie,
  • Marta Paszkin i Paweł Bodzianny.

Po zaręczynach są z kolei: Justyna i Tomasz, a także Adrianna i Michał – pary z 9. edycji. Czy niebawem dołączą do nich kolejne duety? Tego na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że będzie „Rolnik szuka żony 10”! Radosną wieść zdradziła niedawno prowadząca – Marta Manowska. Czekacie na nowe odcinki „Rolnika…”?

Marta Manowska zdradziła, co dzieje się w jej życiu. "Na horyzoncie widać już miłość". Tak przekazała radosną wieść!
Marta Manowska ma nie lada powód do radości. Dziennikarka zdradziła w sieci, jak wyglądają jej dalsze zawodowe plany. Czy znalazło się wśród nich miejsce na 10. edycję programu: "Rolnik szuka...

Oceń ten artykuł 0 0