Ania z "Love Island" rozgrzewa fanów w stroju kąpielowym. Wygląda jak ze "Słonecznego patrolu"

Anna Burska, finalistka trzeciej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości", podzieliła się z fanami kadrem z gorącej sesji zdjęciowej. Wygląda niczym gwiazda "Słonecznego patrolu". Na ten fakt nie omieszkali zwrócić uwagi jej fani, których ma na Instagramie już 180 tysięcy.

Anna Burska w programie „Love Island 3”

Ania Burska dała się poznać telewidzom jako uczestniczka trzeciej polskiej edycji „Love Island”. Jej perypetie w programie można by porównać do losów bohaterki telenoweli. Przez długi czas nie mogła znaleźć dla siebie odpowiedniego partnera. W końcu na horyzoncie pojawił się Cezary, z którym pozostała na dłużej. Razem dotarli do samego finału, i choć z rywalizacji o główną nagrodę odpadli jako pierwsi, to po powrocie do Polski deklarują, że nadal chcą rozwijać swoją relację.

Ania z „Love Island” w stroju kąpielowym

Blondwłosa Ania dzięki udziałowi w „Love Island” zyskała niemałą popularność. Po zakończeniu programu widzowie mogą śledzić jej dalsze losy na Instagramie. Dotychczas udało jej się zgromadzić tam już 180 tysięcy obserwujących. Gwiazda randkowego reality show podzieliła się z nimi ostatnio kadrem z gorącej sesji zdjęciowej. W pomarańczowym stroju kąpielowym wygląda jak wyjęta ze „Słonecznego patrolu”, co nie umknęło uwadze jej fanów.

Ania, ty lepiej uważaj, bo faceci zaraz pomyślą, że wreszcie mamy polską Pamelę i zaczną nam się polskie chłopy topić z nadzieją, że ich uratujesz

– brzmi jeden z najpopularniejszych komentarzy pod zdjęciem.

Inni komentujący również nie szczędzili Burskiej ciepłych słów. Udostępniona przez nią fotografia rozgrzała internautów do czerwoności.

Słoneczny patrol! Super wyglądasz

Ideał kobiety!

Petarda!

Jesteś piękną kobietą

To teraz do „Top Model”

– piszą zachwyceni.

Oceń ten artykuł 87 98

Ogólna ocena Ania z "Love Island" rozgrzewa fanów w stroju kąpielowym. Wygląda jak ze "Słonecznego patrolu" to: 47% / 100%, uzyskana z: 185 głosów.
Komentarze