Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" opublikowała rozkoszne zdjęcia dzieci. "Córcia cała Ty, a syn: cały tata" - komentują internauci

Grzegorz i Anna Bardowscy to para doskonale znana widzom programu: "Rolnik szuka żony". Chociaż od momentu emisji odcinków z ich udziałem minęło już kilka lat, to fani "RszŻ" chętnie sprawdzają, jak potoczyły się dalsze losy ich ulubionego duetu. Ostatnio Ania Bardowska pochwaliła się nowymi kadrami, na których "pierwsze skrzypce" grają pociechy Bardowskich. Jak wyglądają Jaś i Liwia?

Anna i Grzegorz z „Rolnik szuka żony 2” rodzicami

Anna i Grzegorz Bardowscy z programu: „Rolnik szuka żony” niezmiennie cieszą się sporym zainteresowaniem internautów, a aktywność pary w mediach społecznościowych jest od razu zauważana przez czujnych użytkowników sieci. Przypomnijmy; początek miłosnej historii Ani i Grześka nierozerwalnie łączy się z 2. edycją randkowego projektu TVP. Jako pierwszy do „Rolnika…” zgłosił się Bardowski, a na jego „wizytówkę” odpowiedziało wiele pań – w tym Anna. Już podczas pierwszego spotkania między uczestnikami „zaiskrzyło”, a dalej historia potoczyła się już błyskawicznie!

W 2016 roku zakochani powiedzieli sobie „tak”, a teraz tworzą szczęśliwy dom, wspólnie wychowując dwójkę dzieci: Jasia oraz Liwię. Jak wyglądają pociechy „rolnikowej” pary? Aktualnymi fotografiami ukazującymi dzieci państwa Bardowskich podzieliła się sama uczestniczka show!

Przesuń w prawo.

Anna Bardowska na Instagramie

Jak zdradziła w opisie Bardowska, rozkoszne kadry powstały w czasie wycieczki. Przy okazji mama dwójki dzieci wyjawiła, jak wspólnie spędzili niedawno obchodzony Dzień Dziecka:

Widzieć radość w tych małych oczkach – bezcenne. Świętowaliście (…) Dzień Dziecka? U nas było ciacho, bańki mydlane, kolorowanki xxl i wspólne lepienie ciastoliną. Największą atrakcją dnia okazała się wizyta na rancho stryja i zajadanie czereśni prosto z drzewa. Tak niewiele trzeba do szczęścia.

Zdjęciem otwierającym galerię zostało ujęcie, na którym Jaś i jego młodsza siostra patrzą prosto w obiektyw. Uśmiech, radość, dziecięca energia – wszystko to sprawiło, że pozytywne emocje udzieliły się również internautom! Ci pozostawili po sobie „ślad” w postaci komentarzy:
Aniu i Grzesiu, macie piękne dzieciaki.

Słodziaki. Liwcia jest przeuroczy.

super dzieciaczki. Córcia cała Ty, a syn: cały tata.

Kochane dzieci.

Grzegorz i Anna Bardowscy stanowią doskonały przykład na to, że miłość można znaleźć wszędzie – także przed telewizyjnymi kamerami! Inne znane „rolnikowe” pary to m.in.: Agnieszka i Robert Filochowscy, Małgorzata i Paweł Borysewiczowie, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny i wiele innych. Którą edycję „RszŻ” wspominacie najmilej?

Dzieci Filochowskich z "Rolnik szuka żony" na nowej fotografii. Chłopcy dumnie pozowali z mamą!
Agnieszka i Robert Filochowscy poznali się w programie: "Rolnik szuka żony", a obecnie wychowują dwójkę dzieci. Jak wyglądają ich pociechy? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła sama uczestniczka show, dzieląc się rozkosznym kadrem!


 
Oceń ten artykuł 5 0

Ogólna ocena Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" opublikowała rozkoszne zdjęcia dzieci. "Córcia cała Ty, a syn: cały tata" - komentują internauci to: 100% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.