Dzieci Agnieszki i Roberta Filochowskich z "Rolnik szuka żony" na nowym zdjęciu. Dumnie pozowali z mamą!

Agnieszka i Robert Filochowscy poznali się w programie: "Rolnik szuka żony", a obecnie wychowują dwójkę dzieci. Jak wyglądają ich pociechy? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła sama uczestniczka show, dzieląc się rozkosznym kadrem!

„Rolnik szuka żony”. Agnieszka i Robert Filochowscy razem po programie

Agnieszka i Robert Filochowscy to para stanowiąca doskonały przykład na to, że miłość można znaleźć  TV! Najpierw do programu: „Rolnik szuka żony” zgłosił się mężczyzna, który chciał poznać „bratnią duszę”. Na jego „wizytówkę” odpowiedziała Agnieszka, a dalej sprawy potoczyły się już błyskawicznie! Sympatyczna blondynka skradła serca Roberta, a bohaterowie 2. odsłony "Rolnika…” już do końca programu byli niemal nierozłączni. W 2016 roku Robert i Agnieszka powiedzieli sobie „tak”, a obecnie tworzą ciepły dom dla dwójki dzieci. W 2017 roku na świecie pojawił się pierwszy syn pary – Tomasz, a cztery lata później Agnieszka Filochowska urodziła kolejnego syna: Adama.

Chłopcy rosną jak na drożdżach! Świadczyć może o tym najnowsza publikacja, jaka trafiła na instagramowy profil uczestniczki show. Żona Roberta Filochowskiego raczej rzadko pokazuje kadry z pociechami w rolach głównych, chroniąc prywatność dzieci. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek i zamieściła urocze ujęcie, na którym „pierwsze skrzypce” grają Tomek i Adaś!

Agnieszka Filochowska z synami – Instagram

Agnieszka z 2. sezonu programu: „Rolnik szuka żony” w miniony weekend wrzuciła na InstaStory fotografię przedstawiającą chłopców gotowych do podróży samochodem. Synowie państwa Filochowskich z zaciekawieniem spoglądają prosto w obiektyw! Na zdjęciu znalazła się również ich mama, która robiła tzw. selfie.

Fot. InstaStory @aga.filochowska

Agnieszka i Robert Filochowscy to uczestnicy programu: „Rolnik szuka żony”, którzy wzięli ślub! Do tego grona należą także m.in.: Anna i Grzegorz Bardowscy, Małgorzata i Paweł Borysewiczowie, Marta Paszkin oraz Paweł Bodzianny. Przed ceremonią zaślubin są z kolei Michał Tyszka i Adrianna Jasiaczek z 9. sezonu. Która „rolnikowa” para najmocniej skradła wasze serca?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agnieszka Filochowska (@aga.filochowska)

Marta Paszkin z "Rolnika..." zabrała głos w sprawie byłego partnera. "Jemu nie jest do śmiechu"
Marta Paszkin z 7. edycji programu: "Rolnik szuka żony" postanowiła zaspokoić ciekawość internautów i zorganizowała sesję "Q&A". W pewnym momencie odniosła się do krążących w...

Oceń ten artykuł 5 3

Ogólna ocena Dzieci Agnieszki i Roberta Filochowskich z "Rolnik szuka żony" na nowym zdjęciu. Dumnie pozowali z mamą! to: 62% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.