Anna Dec podzieliła się radosną nowiną. Opublikowała urocze zdjęcie z nowym członkiem rodziny [FOTO]

Anna Dec kilka miesięcy temu ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz w końcu mogła ogłosić światu, że jej rodzina się powiększyła. "Czujemy ulgę i spokój" - napisała. Posypały się gratulacje.

Anna Dec w ciąży

Anna Dec to znana prezenterka telewizyjna oraz pogodynka, związana ze stacją TVN. Od prawie 10 lat jest ulubienicą widzów. Chociaż telewizja to jej drugi dom, to dziennikarka zawsze dbała o prywatność. Od kilku lat jest żoną Tomasza. Zakochani są parą od końca liceum, a kilka lat temu powitali na świecie córeczkę Zuzię. Dec jest bardzo religijna i sama kiedyś przyznała, że wymodliła sobie szczęście rodzinne. W marcu tego roku zdradziła, że razem z mężem oczekują narodzin kolejnej pociechy. Miesiąc później wyjawiła jaka jest płeć dziecka - okazuje się, że Zuzia czeka na narodziny brata.

Dzieci mają ewidentnie jakiś szósty zmysł. Zuza wiedziała od początku. I pierwsze co powiedziała, wiedząc, że pod moim serduszkiem już ktoś jest, brzmiało: "Kocham Cię Bratku!". Zatem czekamy cierpliwie na synka - pisała wówczas.

Szczęśliwa chwila

Teraz dziennikarka w końcu doczekała się radosnego momentu. Ania podzieliła się szczęśliwą nowiną ze swoimi fanami na Instagramie. Okazało się, że kilka dni temu razem z Tomkiem powitali na świecie drugą pociechę. Ania opublikowała uroczy kadr, na którym widzimy malutkie stópki. 

Jesteś. Od kilku dni wreszcie czujemy ulgę, spokój i nieskończoną wdzięczność. A miłość, która się wraz z tym pomnożyła, dała zupełnie nową siłę - czytamy.

Pod postem od razu posypała się masa gratulacji!

Ściskam najmocniej i gratuluję!;

Wielkie gratulacje;

Szczęśliwa rodzinka!;

Witamy na świecie Maluszka;

Dużo zdrowia!

- piszą zachwyceni Internauci.

Wśród osób składających życzenia znalazły się również m.in. Joanna Koroniewska czy Magdalena Lamparska. My również gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom!

Anna Dec opublikowała w sieci rozdzierający wpis: "Serce przestało bić". Dziennikarka porusza niezwykle ważny temat
Anna Dec przeżywa niezwykle trudne chwile. Znana dziennikarka zaledwie kilka dni temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Teraz do sieci trafił poruszający wpis, w którym przyznała, że straciła ciążę. Kobieta w swoim poście skłania do refleksji i...

Nazwaliście tak swoje dziecko? Bardzo prawdopodobne, że będziecie mieć w życiu szczęście!
Wybieranie imienia dla dziecka to wielka chwila dla każdego rodzica. Od dawna wierzono, że symbolika ma w tej kwestii ogromne znaczenie. Oto lista imion, które są uważane za najbardziej szczęśliwe!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze