Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania o ciążę. Pokazała też zdjęcie z ciążowym brzuszkiem! [ZDJĘCIE]

Wywołana do tablicy przez Dominikę Gwit żona Roberta Lewandowskiego postanowiła odpowiedzieć na pytania o ciążę. Anna Lewandowska pokazała też ciążowe zdjęcia i zwróciła się do wszystkich przyszłych mam. Chodzi o aktywność fizyczną.

Anna Lewandowska na Instagramie

Anna Lewandowska jest jedną z największych propagatorek zdrowego trybu życia w Polsce. 33-letnia trenerka, która prywatnie jest żoną Roberta Lewandowskiego i mamą 5-letniej Klary oraz 2-letniej Laury, kontaktuje się ze swoimi podopiecznymi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Trenujących z „Lewą” i ufających jej poradom nie brakuje, albowiem sportsmenka tylko na Instagramie zgromadziła dotąd ponad 4,3 mln obserwujących.

Dominika Gwit jest w ciąży

Anna Lewandowska została wywołana do tablicy przez Dominikę Gwit, która kilka dni temu ogłosiła, że jest w ciąży i wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Ciężarna aktorka opublikowała w social mediach relację z siłowni, co wywołało spore poruszenie wśród jej fanów. Internauci zaczęli dopytywać Gwit o ćwiczenia w błogosławionym stanie. Gwiazda filmu „Galerianki” podkreśliła, że trenuje wyłącznie na rowerze stacjonarnym i robiła to na długo przed zajściem w ciążę. Jednocześnie zaznaczyła, że nie jest ekspertką i postanowiła poprosić o wypowiedź Annę Lewandowską. 33-latka wzięła sobie jej prośbę do serca i zamieściła w sieci niezwykle kompleksową odpowiedź.

Anna Lewandowska odpowiada Gwit

W odpowiedzi na prośbę Dominiki Gwit mama małych Klary i Laury zamieściła na swoim instagramowym profilu obszerny wpis, w którym ustosunkowała się do najczęściej zadawanych jej pytań o ciążę oraz o treningi. Na wstępie zaznaczyła, że każda ciąża jest inna, dlatego każdy przypadek powinien być indywidualnie konsultowany z lekarzem. „Lewa” zwraca też uwagę, by absolutnie nie rozpoczynać intensywnych treningów w pierwszym trymestrze. Jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazać – Lewandowska gorąco zachęca wszystkie przyszłe mamy do aktywności fizycznej.

Dlaczego? Bo poród to gigantyczny wysiłek fizyczny, na który trzeba się przygotować. W końcu to często coś więcej niż maraton

– tłumaczy żona Roberta Lewandowskiego.

Dominika Gwit w ciąży ostro trenuje na siłowni. Zaprezentowała sylwetkę w obcisłym stroju [FOTO]
Dominika Gwit-Dunaszewska jest w ciąży. Niedługo po ogłoszeniu radosnej nowiny ciężarna gwiazda wybrała się na siłownię i zaprezentowała fanom, jak wylewa siódme poty na urządzeniach...

Ania zaleca, by podczas ćwiczeń pilnować tętna. Dlatego warto trenować ze specjalnym zegarkiem sportowym. 33-latka przypomina też przyszłym mamom o odpowiednim nawadnianiu organizmu.

Nie zaleca się bardzo głębokich przysiadów lub ćwiczeń wymagających dotykania palców stóp. Nie rób ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha, w ciąży najlepiej wzmacniać plecy, nogi i ramiona

– radzi trenerka.

Przy okazji publikacji wpisu o ćwiczeniach Lewandowska wrzuciła do sieci kilka własnych zdjęć z okresu ciąży. Po więcej informacji odesłała fanów na swojego bloga, gdzie poruszała już wcześniej wspominany temat.

Zachęcam wszystkie przyszłe mamy do prowadzenia aktywnego trybu życia. Przy przestrzeganiu podstawowych zasad ryzyko dla ciąży jest minimalne, a korzyści dla was i dziecka ogromne

– podsumowuje trenerka.

Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania o ciążę. Pokazała też zdjęcie z ciążowym brzuszkiem! [ZDJĘCIE]

fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Anna Lewandowska odpowiedziała na pytania o ciążę. Pokazała też zdjęcie z ciążowym brzuszkiem! [ZDJĘCIE] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze