hity na MAXXa
hity na MAXXa

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z młodszym bratem. "W rodzeństwie siła"

Anna Lewandowska ma młodszego brata. Początkiem czerwca Piotr Stachurski celebruje urodziny! Z tej okazji trenerka pochwaliła się na Instagramie nową, rodzinną fotografią.

Anna Lewandowska – rodzina

Anna Lewandowska często podkreśla, jak ważna jest dla niej rodzina. Żona Roberta Lewandowskiego to dumna mama dwóch córek. Najpierw trenerka urodziła Klarę (w maju 2017 roku), a następnie rodzina państwa Lewandowskich powiększyła się o kolejną dziewczynkę: Laurę (w maju 2020 roku).

Czy Anna Lewandowska ma rodzeństwo? Odpowiedź brzmi: tak! Partnerka kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej ma o 2 lata młodszego brata. 6 czerwca Piotr Stachurski obchodzi urodziny i z tej okazji „Lewa” postanowiła złożyć mu życzenia także na Instagramie. Pokazała też ich prywatne zdjęcie.

Brat Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska może pochwalić się sporym gronem fanów śledzących jej poczynania na Instagramie. Aktualnie przycisk „obserwuj” wcisnęło już blisko 6 milionów użytkowników. To właśnie ich oczom ukazała się fotografia prezentująca trenerkę wraz z bratem. W opisie „Lewa” złożyła mu urodzinowe życzenia:

W rodzeństwie siła. Dziś mój kochany brat ma urodziny! Mój przyjaciel, moje wsparcie! Kocham Cię, Piotrek.

Internauci również dołączyli się do wpisu „Lewej”, dodając w komentarzach:

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, siły i wytrwania.

Tak, w rodzeństwu siła. Dużo zdrówka, to najważniejsze.

Brawo wy. Brat podobny do mamy, pozdrawiamy was trzymajcie się.

W ostatnich miesiącach Piotr Stachurski świętował powiększenie rodziny. Na świecie pojawił się jego syn: Artur! Dumna ciocia – Anna Lewandowska – „przedstawiła go” na swoim instagramowym koncie, pisząc:

Znowu zostałam ciocią najcudowniejszego maluszka o imieniu Artur.

Teraz w stronę brata Lewandowskiej napływają miłe słowa z okazji urodzin. My także życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Anna Lewandowska potwierdziła powiększenie rodziny! Zdradziła imię chłopca [ZDJĘCIE]
Anna Lewandowska potwierdziła radosne wieści, o których mówiło się w mediach już jakiś czas temu. Trenerka oficjalnie ogłosiła powiększenie rodziny, publikując na Instagramie piękne zdjęcie.

Oceń ten artykuł 0 0