Anna Lewandowska pokazała swoją mamę! "Byłaś, jesteś i będziesz najwspanialsza"

Ponieważ dzisiaj Dzień Matki, gwiazdy chętnie publikują w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoimi mamami. Na Instagramie taką fotografią podzieliła się również Anna Lewandowska, która napisała dla swojej mamy bardzo wzruszającą wiadomość. Przeczytajcie!

Z okazji Dnia Matki żona Roberta Lewandowskiego, która jest również wielokrotną medalistką mistrzostw świata, Europy i Polski w karate, opublikowała na Instagramie wzruszającą fotografię. Na starym zdjęciu, na którym Ania ma zaledwie kilka lat, wraz z bratem Piotrem pozuje w objęciach mamy. Matka Anny Lewandowskiej, Maria Stachurska, jest scenografką.

Do zdjęcia Lewandowska dołączyła równie rozczulającą wiadomość adresowaną nie tylko do swojej rodzicielki, ale do wszystkich mam. „Droga mamo! Byłaś, jesteś i będziesz dla mnie najwspanialsza! Dziękuję za wszystko, za miłość, przyjaźń, wsparcie i szczere słowa” – napisała, dodając: „Dla mnie w tym roku 26 maja, jest szczególnym i podwójnie ważnym Dniem Mamy…
Z okazji dzisiejszego święta wszystkim mamom życzę, zdrowia i radości każdego dnia”.

W tym roku Anna Lewandowska po raz pierwszy obchodzi to święto jako mama. 4 maja ona i Robert Lewandowski zostali rodzicami małej Klary.

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze