Anna Lewandowska pozuje w bikini. Fani oburzeni? O co poszło?

Trenerka, dietetyczka, bizenswoman. Anna Lewandowska zaprezentowała figurę w gorącym stroju kąpielowym. Motywacja? Namawia do zdrowego stylu życia nie tylko młodych. W ostatnim poście wspomniała o seniorach. Nie każdemu się to spodobało! O co poszło?

Zachęca do ćwiczeń!

Anna Lewandowska nie zapomina o codziennej aktywności fizycznej, do której zachęca również swoich obserwatorów. Z okazji Europejskiego Dnia Seniora złożyła wszystkim życzenia. Zaznaczyła, że na trening, dbałość o swoje zdrowie i dobre samopoczucie nigdy nie jest za późno.

Sport naprawdę można pokochać w każdym wieku! Aktywność fizyczna to najlepszy sposób na zapobieganie lub opóźnienie wystąpienia chorób charakterystycznych dla podeszłego wieku. Odpowiedni, a szczególnie REGULARNY trening pozwala utrzymać sprawność i samodzielność do późnej starości. Aktywni seniorzy mają lepszą pamięć, szybciej przetwarzają informację i lepiej się koncentrują – tłumaczyła.

Upalne lato i bikini

W ramach motywacyjnego wpisu umieściła swoje zdjęcie, które mogło nieco zaskoczyć fanów. Na co dzień widzimy ją w mieszkaniu, z córkami. Na zdjęciu – palące słońce, okulary, kapelusz i… jacht? Anna Lewandowska zaprezentowała się internautom w bikini w zwierzęcy wzór. W tym stroju kąpielowym mieliśmy okazję zobaczyć ją już w czerwcu. Wspomina upalne lato?

Głosy sprzeciwu?

Jak zareagowali fani? Trenerkę na Instagramie śledzi pokaźne grono obserwatorów – ponad 3,5 mln osób! Pod zdjęciem – ogniste reakcje, serduszka i głosy zachwytu. Użytkownicy chętnie dzielili się z Lewandowską swoimi wrażeniami z treningów i poparli pomysł, że „ćwiczyć każdy może”. Nie każdemu spodobało się jednak, że w temacie seniorów przywołała „kobiety nie tylko po 50., ale także po 60. roku życia”, które korzystają z jej aplikacji. Dlatego pod gorącymi kadrami posypały się komentarze:

Słodziak!
Przepiękne usta
Pięknie pani wygląda
Codziennie treningi robione
Stretching super sprawa

Jak i:

Kobieta po 50 nie jest jeszcze seniorką, no chyba ze 20 lat po 50
Ania ale serio ja za 12 lat będę seniorem? No wolne żarty
Aniu, wybacz ale.... Senior to raczej po 80..
Wychodzi na to ze jestem w tej grupie, ale jakos nie czuje sie seniorem, ani nawet straszą kobieta.

Kariera i życie rodzinne

Trenerka, bizneswoman, dietetyczka, prezenterka telewizyjna, celebrytka, żona polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego, mama Klary i Laury. Nie zwalnia tempa. W sieci pojawiają się coraz to nowsze informacje na temat kolejnych projektów, w które się angażuje. Rozwija własne marki. Stawia sobie nowe cele i podejmuje się kolejnych wyzwań. Własne kosmetyki, książka, aplikacja z planami treningowymi, zdrowa żywność, catering i wiele więcej. Anna Lewandowska prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia codziennego i zawodowego. Regularnie udostępnia krótkie nagrania na story, prowadzi relacje na żywo, treningi dla obserwatorów.

Anna Lewandowska w pełnym makijażu. Internauci podzieleni: "Bardzo sztucznie" [FOTO]
Trenerka angażuje się w coraz to nowsze projekty. Rozwija własne marki i wykorzystuje swoje "pięć minut". Tym razem pokazała fanom kulisy pracy przy Phlov by Anna Lewandowska. Opublikowała zdjęcie w pełnym makijażu. Nie wszystkim się...

Anna Lewandowska sfotografowana znienacka. Internauci w śmiech! "Mina roku" [FOTO]
Anna Lewandowska została sfotografowana z zaskoczenia przez znaną koleżankę. Kadr trafił do sieci. Internauci nie przeszli obok niego obojętnie. "Mina roku" - oceniają.

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Anna Lewandowska pozuje w bikini. Fani oburzeni? O co poszło? to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.