Anna Lewandowska wskoczyła w różowe bikini i położyło się na piasku. Trenerka "przyłapana" na wakacjach! [ZDJĘCIE]

Anna Lewandowska przesłała kolejną pocztówkę z rajskich wakacji. Piękna żona Roberta Lewandowskiego opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w różowym bikini. Tak dała się "złapać", pozując na plaży!

Anna Lewandowska w bikini – Instagram

Anna i Robert Lewandowscy po intensywnych tygodniach wypoczywają na Malediwach, skąd przesyłają słoneczne pozdrowienia! Sportowa para wybrała właśnie to miejsce na spędzenie miłych, rodzinnych chwil – państwo Lewandowscy podróżują także z córkami: Klarą i Laurą.

Córki Lewandowskich "przyłapane" podczas zabawy. Tak uchwyciła je migawka aparatu! "Klara wygląda jak Robert"
Anna Lewandowska pokazała na Instagramie nowe zdjęcia z wyjazdu. Urocze migawki przedstawiające m.in. córki pary bawiące się na plaży nie mogły przejść w sieci bez echa! "Klara z boku wygląda...

Anna Lewandowska opublikowała już na Instagramie serię uroczych migawek i filmików dokumentujących iście wakacyjny relaks. Teraz nadszedł czas na kolejną fotografię ukazującą „Lewą” w bikini. Tym razem piękna trenerka postanowiła położyć się na piasku, mając na sobie różowe, dopasowane bikini.

Anna Lewandowska i nowe zdjęcie z wakacji

Anna Lewandowska wielokrotnie podkreślała, że sport i dbanie o ciało to punkty zajmujące w jej życiu bardzo ważne miejsce. Żona kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej nie tylko dzieli się swoją pasją z innymi, organizując liczne wyjazdy i szkolenia, ale też sama stanowi najlepszy przykład! Filmiki prosto z sali ćwiczeń z Anią Lewandowską w roli głównej zmotywowały już wiele osób do tego, by zawalczyć o wymarzoną sylwetkę. Treningi mamy Klary i Laury przyniosły również znakomity efekt wizualny: Anna Lewandowska może pochwalić się bowiem wyrzeźbioną sylwetką, którą zaprezentowała na nowym zdjęciu z wakacji. W komentarzach nie mogło zabraknąć komplementów!

Piękny przykład pracy nad swoim stylem życia.

Aniu, jaką Ty masz figurkę, ale to kosztuje pracy i serca … biorę przykład.

Szach i mat. Pozamiatałaś.

Figura marzenie.

Anna Lewandowska na Instagramie

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najsławniejszych sportowych par w Polsce i na świecie! Piękna trenerka i zdolny piłkarz poznali się na jednym z obozów sportowych, a ich serca zaczęły wtedy bić mocniej. W czerwcu 2011 roku zaręczyli się właśnie na Malediwach, a dwa lata później wzięli ślub. Owocem ich miłości są dwie córki: w 2017 roku na świat przyszła Klara, a trzy lata później Anna Lewandowska urodziła drugą córkę – Laurę.

Anna Lewandowska dba o to, by jej profil na Instagramie był pełen rozmaitych postów nawiązujących zarówno do jej zawodowych przedsięwzięć, jak i uchylających rąbka tajemnicy na temat życia rodzinnego państwa Lewandowskich. Trenerka zgromadziła już w sieci prawie pięć milionów obserwatorów! To m.in. na Instagramie żona Roberta Lewandowskiego zagrzewała Biało-Czerwonych podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Odwiedzacie czasem internetowe konta Anny i Roberta?

Katarzyna Glinka prezentuje ociekające wodą ciało, pozując na tle wodospadu. Aktorka powróciła pamięcią na Bali! "Cudowne zdjęcie"
Katarzyna Glinka wrzuciła na Instagram zdjęcie wykonane podczas jej podróży na Bali. Piękna aktorka wykorzystała wspomniane ujęcie jako tło do przemyśleń na temat zmian. Pod kadrem, na którym...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Anna Lewandowska wskoczyła w różowe bikini i położyło się na piasku. Trenerka "przyłapana" na wakacjach! [ZDJĘCIE] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.