Córki Anny i Roberta Lewandowskich "przyłapane" w obiektywie. "Klara wygląda jak Robert" - komentują internauci [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie nowe zdjęcia z wyjazdu. Urocze migawki przedstawiające m.in. córki pary bawiące się na plaży nie mogły przejść w sieci bez echa! "Klara z boku wygląda jak Robert" - brzmi jeden z pozostawionych pod postem komentarzy.

Anna i Robert Lewandowscy – córki

Najpierw Katar, a potem Malediwy! Anna i Robert Lewandowscy postanowili spędzić ostatnie chwile tego roku na odpoczynku i „ładowaniu baterii” przed kolejnymi zawodowymi wyzwaniami. Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz jego piękna żona spakowali więc walizki i wyruszyli w egzotyczną podróż, zabierając ze sobą także… internautów! Trenerka chętnie dzieli się bowiem iście wakacyjnymi migawkami z wycieczki, zbierając mnóstwo pozytywnych komentarzy. Anna Lewandowska przy okazji „zdradza”, jak jej rodzina odpoczywa, ciesząc się wspólnymi chwilami. Lewandowskim towarzyszą także ich córki: Klara i Laura. Żona piłkarza opublikowała kolejne urocze kadry, na których dziewczynki zostały uchwycone w momencie beztroskiej zabawy na plaży.

Przesuń w prawo.

Zwieńczeniem zestawienia rodzinnych fotografii jest selfie Anny i Roberta, a Lewandowska zbiór fotografii opatrzyła słowami: moje wszystko.

Lewandowscy na nowych zdjęciach

Publikując rodzinne zdjęcia, Anna Lewandowska zazwyczaj dbała o to, by twarze Klary i Laury pozostawały niewidoczne. Od pewnego czasu „Lewa” coraz chętniej przemyca jednak ujęcia, na których jej córki pozują m.in. bokiem do obiektywu. Właśnie w taki sposób migawka aparatu „złapała” starszą dziewczynek bawiącą się na plaży (trzecie zdjęcie w galerii).

Nowe zdjęcia Lewandowskich bardzo spodobały się internautom, którzy pozostawili po sobie ślad w postaci licznych komentarzy:

Cudowni jesteście.

Wspaniała rodzinka.

To, co najważniejsze, jest ujęte w załączonym obrazku (…).

Przepiękne zdjęcia, przepiękni Wy i przepiękna miłość jest w Was. To jest Wasza siła.

Co uważniejsi użytkownicy sieci stwierdzili również, że Klara jest bardzo podobna do sławnego taty:

Klara to czysty Tatuś.

Klara z boku wygląda jak Robert i Jego Mama.

Klara i Laura Lewandowskie

Anna i Robert Lewandowscy stanowią jedną z najlepiej dobranych par w sportowym świecie. Piłkarz i jego ukochana wzięli ślub w 2013 roku, a uroczystość odbyła się w podwarszawskim Serocku. Cztery lata później Anna Lewandowska urodziła pierwszą córkę – Klarę. Z kolei w maju 2020 roku do rodziny państwa Lewandowskich dołączyła kolejna pociecha – Laura.

Witaj maleńka. Witaj na świecie Laura! Dobra robota Mamusiu

– pisał wówczas uradowany Lewandowski.

Zarówno kapitan Biało-Czerwonych, jak i jego piękna małżonka cieszą się ogromną popularnością na Instagramie – ich konta obserwują miliony użytkowników sieci! Należycie do tego grona?

Wakacyjna Anna Lewandowska zażywa słońca w bikini. "Figura petarda" [FOTO]
Anna Lewandowska postanowiła nie wystawiać się na wcześniejszy atak zimy i sprawić sobie urlop w słonecznym miejscu. Na jej Instagramie pojawiło się właśnie zdjęcie, które wzbudziło...

Oceń ten artykuł 0 1