Anna Lewandowska z humorystyczną odpowiedzią na hejterskie komentarze. Fani celebrytki w zachwycie!

Kiedy Lewandowska odnalazła nową pasję – bachatę – w komentarzach pod jej filmikami zaczęły pojawiać się liczne uwagi. Hejterzy wytykali jej między innymi brak lekkości i sugerowali, że może akurat taniec powinna sobie darować. Teraz celebrytka odpowiedziała osobom piszącym niemiłe komentarze, a zrobiła to za pomocą nowego trendu z TikToka, w którym pojawia się głos Szymona Hołowni.

Anna Lewandowska i jej nowa pasja

Żona Roberta Lewandowskiego znana jest głównie ze swojego zamiłowania do sportu. Nie jest to jednak jedyna zajawka w jej życiu – od dłuższego czasu Anna mówi o tym, że narodziła się w niej miłość do tańca, a szczególnie jednego rodzaju – bachaty. Influencerka chętnie dzieliła się nagraniami z treningów w swoich mediach społecznościowych. Pod postami tego typu pojawiało się równie dużo zachwytów, co niemiłych komentarzy. Hejterzy wypominali Annie m.in. brak poczucia rytmu i toporne ruchy. Lewandowskiej nie powstrzymały jednak takie uwagi – nadal ćwiczyła i dzieliła się tym ze światem.

Odpowiedź Lewandowskiej na TikToku

Trenerka zdecydowała się odpowiedzieć na zarzuty dotyczące jej tańca. Humorystyczną odpowiedź zamieściła na TikToku i wykorzystała w niej nowy trend internetowy, który polega na podłożeniu na filmiku głosu Szymona Hołowni:

Bardzo cenię Państwa komentarze i uwagi, natomiast zwracam też uwagę, z mojej perspektywy, że stają się odrobinę monotematyczne. Zachęcam do większej oryginalności, pracy intelektualnej. Obrazić też trzeba umieć.

Pod materiałem Anna umieściła żartobliwy podpis, który jasno sugeruje, do czego odnosiła się trenerka:

To co, wrzucić kolejny taniec?

Pod filmikiem pojawiło się kilkaset komentarzy, a wiele z nich bardzo pozytywnie odnosiło się do zachowania celebrytki.

Taki dystans się ceni!
Wow Anka jak pozamiatane

@annalewandowska

To co, wrzucic kolejny taniec ? #annalewandowska #dance #bachata

Oceń ten artykuł 0 0