Anna Lewandowska zabrała córki na trening. Klara wykonała skomplikowaną figurę tuż przed obiektywem aparatu!

Anna Lewandowska wrzuciła na Instagram zdjęcia oraz nagrania powstałe podczas specjalnego wydarzenia. W treningu z "Lewą" wzięła także jej córka! Na jednym z kadrów Klara została „przyłapana” podczas wykonywania skomplikowanej figury.

Anna Lewandowska z córkami na treningu

Anna i Robert Lewandowscy to obecnie jedna z najpopularniejszych par: zarówno w Polsce, jak i na świecie! Piłkarz grający w klubie FC Barcelona i jego partnerka wzięli ślub w 2013 roku. Niedawno państwo Lewandowscy odnowili swoją przysięgę małżeńską: uroczystość odbyła się we Włoszech, a małżonkom towarzyszyła rodzina i przyjaciele. Nie mogło zabraknąć również dzieci Anny i Roberta. Klara oraz Laura Lewandowskie także celebrowały ważny dzień w życiu ich rodziców!

Anna Lewandowska i jej mąż dbają o prywatność pociech. Stąd też ani trenerka, ani kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej nie publikują zdjęć oraz nagrań, na których twarze dziewczynek są w pełni widoczne. Od czasu do czasu „Lewa” przemyca za to na Instagram rozkoszne migawki i filmiki z Klarą i Laurą. W ostatnim czasie małżonka piłkarza zorganizowała kolejne spotkanie z osobami, które chciały wziąć udział w jej treningu. Wśród osób ćwiczących nie zabrakło też panien Lewandowskich!

Anna Lewandowska – Instagram

Anna Lewandowska często aktualizuje Instagram, a ściślej – swój profil. To właśnie tam trenerka poinformowała m.in. o chorobie, z którą się zmaga – więcej o tym pisaliśmy w artykule poniżej.

Anna Lewandowska jest chora. "Jestem w trakcie leczenia" [ZDJĘCIA]
Anna Lewandowska opublikowała w sieci obszerny wpis, w którym otworzyła się w temacie niedawnych doniesień na temat jej zdrowia. Żona Roberta przyznaje, że jest chora. "Jestem w trakcie leczenia" - pisze. Na co cierpi?

Za pośrednictwem mediów społecznościowych „Lewa” dzieli się również z innymi swoimi pasjami. Od niedawna jest to taniec – Ania Lewandowska trenuje bowiem bachatę. Czołowe miejsce w jej życiu przede wszystkim zajmują jednak treningi, na których wraz z innymi może dbać o zdrowie. Żona piłkarza opublikowała pamiątkowe zdjęcia oraz filmy ze specjalnego wydarzenia. Na jednym z kadrów znalazła się siostra Roberta – Milena Lewandowska. Pojawiły się też Klara oraz Laura.

Klara Lewandowska na nowym zdjęciu

Z publikacji zamieszczonych przez Annę wynika, że Klara Lewandowska to istny wulkan energii! Kilkulatka przed obiektywem aparatu wykonała bowiem m.in. niełatwą pozę. Nic więc dziwnego, że sporo internautów zwróciła na to uwagę w komentarzach:

Mistrzostwo Klarci. Kiedyś też tak robiłam i uwielbiałam to na zajęciach WF.

Ta dziewczynka już ma mega mięśnie.

Następni sportowcy rosną.

Klara super dziewczyna.

Ale Klara daje czadu. Jestem pod wrażeniem. Mała fajterka.

A Wy, jak lubicie aktywnie spędzać czas?

Anna Lewandowska w kusym topie. Internauci patrzą tylko na jedno! "Ale forma"
Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciami wykonanymi we Francji. Przy okazji trenerka zaprezentowała wysportowane ciało, pozując w kusym topie. Internauci nie mogli przejść obojętnie obok takich fotografii!

Oceń ten artykuł 0 1