Anna Lewandowska zaskoczyła nagraniem z sali tanecznej. W takim wydaniu nie pokazywała się wcześniej! "Wymiatasz"

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie nowym nagraniem, na którym został zarejestrowany jej taniec. Tym razem nie była to jednak bachata, a zupełnie inny styl. Jak na wspomniane wideo zareagowali internauci?

Anna Lewandowska i taniec

Anna Lewandowska cieszy się olbrzymią popularnością: także w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie ogromna liczba fanów: to już blisko sześć milionów! Za pośrednictwem mediów społecznościowych żona Roberta Lewandowskiego dzieli się z innymi swoją codziennością.

Trenerka zachęca innych do aktywnego trybu życia. Sama w różny sposób daje upust swojej energii. Mama Klary i Laury nie tylko wylewa siódme poty, organizując treningi, ale też stawia na inne hobby. Po przeprowadzce do Hiszpanii „Lewa” rozpoczęła swój „romans” z tańcem! Najpierw była to bachata, a teraz wiele wskazuje na to, że 35-latka postanowiła poznać tajniki także innego stylu. Do sieci trafiło wideo, na którym widać, jak partnerka piłkarza tańczy w rytm zupełnie innej muzyki.

Anna Lewandowska chwalona przez internautów na Instagramie

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie filmik, na którym znalazł się m.in. jej trener oraz druga tancerka.

Uwielbiam odkrywać nowe style taneczne i poznawać tancerzy z pasją – brzmi opis do wideo.

Jak na taki taniec zareagowali internauci? Dotychczasowe dokonania partnerki Roberta na tym polu otrzymywały sporo różnorodnych komentarzy. Tym razem internauci niemal zgodnie przyznali, że w takim wydaniu Ania Lewandowska sprawdza się bardzo dobrze:

Zdecydowanie Twój styl Ann.

Brawo Anna. Ruchy coraz płynniejsze. Widać super progres w tańcu.

Fajnie, bardzo rytmicznie.

Normalnie wymiatasz.

Wow i jeszcze raz wow. To zdecydowanie styl dla Pani, naprawdę wyszło świetnie.

A wam, jak się podoba?

Klara Lewandowska wykonała skomplikowaną figurę tuż przed obiektywem aparatu! "Daje czadu" - komentują internauci
Anna Lewandowska wrzuciła na Instagram zdjęcia oraz nagrania powstałe podczas specjalnego wydarzenia. W treningu z "Lewą" wzięła także jej córka! Na jednym z kadrów Klara została „przyłapana” podczas wykonywania...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Anna Lewandowska zaskoczyła nagraniem z sali tanecznej. W takim wydaniu nie pokazywała się wcześniej! "Wymiatasz" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.