Anna Mucha "bez filtrów i Photoshopa". Tak naprawdę wygląda jej twarz? [ZDJECIE]

Nowe zdjęcie Anny Muchy wywołało spore emocje. Aktorka znana z "M jak miłość" zrobiła sobie selfie "bez filtrów i bez Photoshopa". Wkrótce pod spodem pojawiła się lawina komentarzy.

Anna Mucha w telewizji

Anna Mucha w branży aktorskiej obecna jest przez większość swojego życia. Karierę rozpoczęła już jako mała dziewczynka, zachwycając rolą Sabinki w „Korczaku” Andrzeja Wajdy. Kilka lat później zagrała u samego Stevena Spielberga w filmie „Lista Schindlera”. Publiczność pamięta ją także z produkcji takich jak „Panna Nikt”, „Młode wilki ½”, czy „Chłopaki nie płaczą”. Największą rozpoznawalność przyniosła jej jednak niepodważalnie rola w serialu „M jak miłość”, do obsady którego dołączyła w 2003 roku. W popularnej telenoweli występuje nieprzerwanie od blisko dwóch dekad.

fot. Baranowski/AKPA

Anna Mucha na Instagramie

Gwiazda serialu „M jak miłość” na przestrzeni lat zaskarbiła sobie sympatię prawdziwych tłumów. Najlepszym dowodem na to są liczby w mediach społecznościowych – tylko na Instagramie 42-letnią obecnie aktorkę obserwuje niemal 950 tysięcy osób. Mucha dba o fanów jak mało kto i regularnie dzieli się z nimi relacjami zarówno ze swojego życia zawodowego, jak i prywatnego.

Mucha pokazała twarz „bez filtrów i bez Photoshopa”

Anna Mucha doskonale wie, jak podgrzać atmosferę w social mediach. Niemal każdy jej wpis spotyka się z ogromnym odzewem. Nie inaczej było w tym przypadku. 42-latka, która na potrzeby swoich ról często przechodzi różnorakie metamorfozy, zdecydowała się pokazać fanom, jak jej twarz wygląda „bez filtrów i bez Photoshopa”. Nie rezygnowała jednak z makijażu. Wzrok internautów przykuł zwłaszcza piękny kolor jej ust.

No filter, no Photoshop. Light only

– napisała pod spodem (Bez filtra, bez Photoshopa. Tylko światło – przyp. red.).

Mucha postanowiła dowieść, jak wielką moc przy robieniu zdjęć ma odpowiednie światło. Udostępnione przez nią selfie wywołało niemałe emocje. Niektórzy obserwatorzy na pierwszy rzut oka myśleli, że to inna polska aktorka.

Myślałam, że to Wieniawa

Jezu, ja też! W ogóle pani Ani nie poznałam

– zgodziły się ze sobą komentujące.

Wiele osób zwróciło też uwagę na siwe kosmyki 42-latki.

Dzięki tobie inaczej patrzę na siwe włosy i… to jest takie sexy!

– oceniła jedna z fanek.

Piękna kobieta

Światło czyni cuda!

Najpiękniejsza polska aktorka

Światło dużo może zadziałać

– komentują inni.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Anna Mucha "bez filtrów i Photoshopa". Tak naprawdę wygląda jej twarz? [ZDJECIE] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.