Anna Mucha bez skrępowania odsłoniła dekolt na nowym nagraniu. Lawina komentarzy pod nagraniem aktorki

Anna Mucha doskonale wie, jak przykuć uwagę internautów obserwujących jej poczynania na Instagramie. Najnowsza publikacja robi furorę w sieci! Na filmiku aktorka zaprezentowała się w zmysłowym wydaniu, pozując w kreacji z głębokim dekoltem.

Anna Mucha w jury „Drag Me Out”. Kiedy pierwszy odcinek?

Anna Mucha rozpoczęła ten rok „z przytupem”! Aktorka niezmiennie występuje w serialu: „M jak miłość”, a nowe odcinki z jej udziałem cieszą się sporym zainteresowaniem widzów. Jakie będą dalsze losy Magdy i Andrzeja (Krystian Wieczorek) Budzyńskich? Odpowiedź na to pytanie widzowie znajdą w nadchodzących epizodach „Emki”!

Poza tym Mucha szykuje się do kolejnej ważnej roli. Mowa tu nie o nowej sztuce czy produkcji serialowej i filmowej, ale o… programie rozrywkowym! Gwiazda jest bowiem członkinią jury w nowej propozycji pt.: „Czas na show. Drag Me Out”. Oprócz Anny zmagania uczestników oceniać będą również: Andrzej Seweryn oraz Michał Szpak. Start sezonu stacja TVN zaplanowała na najbliższy wtorek – 5 marca (godz. 21:35).

Anna Mucha – Instagram

Mimo natłoku obowiązków Ania Mucha nie zapomina o internautach, pozostając z nimi w stałym kontakcie. Jej konto na Instagramie jest raz po raz aktualizowane i wzbogacane o nowe treści. Najnowszy filmik został szeroko skomentowany przez użytkowników popularnej platformy. Tym razem serialowa Magda z „M jak miłość” zaprezentowała się publiczności w kokieteryjnej odsłonie. Bohaterka nagrania miała bowiem na sobie błyszczącą suknię z bardzo głębokim dekoltem.

Anna Mucha na nowym filmiku

Anna Mucha dodała do wideo kilka słów „od siebie”, pisząc z nutą humoru:

Wiosna! Muchy budzą się do życia!

Swój „ślad” pozostawili po sobie również internauci, którzy tak zareagowali w komentarzach:

Uważam, że jest Pani jedną z najpiękniejszych, naturalnych kobiet. Akurat mój ideał urody. Seksapil, naturalność (…).

Piękna i naturalna.

Kobieta rakieta.

Jak zawsze ogień.

Pięknie wyglądasz, masz klasę.

Też poczuliście już wiosnę?

Anna Mucha kokietuje na nowym zdjęciu. "Dawno nie czułam się tak pięknie"
Anna Mucha doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę internautów. Na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie z aktorką w roli głównej. "Dawno nie czułam się tak pięknie" - przyznała w odpowiedzi na jeden z komentarzy.

Oceń ten artykuł 7 5

Ogólna ocena Anna Mucha bez skrępowania odsłoniła dekolt na nowym nagraniu. Lawina komentarzy pod nagraniem aktorki to: 58% / 100%, uzyskana z: 12 głosów.