Anna Mucha czaruje bez opamiętania. 42-letnia gwiazda odsłania bieliznę na wczasach

Anna Mucha poleciała na wakacje, jednak nie zrezygnowała z aktywności w social mediach. 42-letnia gwiazda wrzuca do sieci kolejne relacje, od których jej fanom trudno oderwać wzrok. Na nowym filmiku aktorka odsłania seksowną bieliznę. Na reakcję nie trzeba było długo czekać.

Anna Mucha – role

Anna Mucha jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Na ekranie zadebiutowała już jako mała dziewczynka, wcielając się w postać Sabinki w filmie „Korczak” Andrzeja Wajdy. Jako dziecko wystąpiła też m. in. u Stevena Spielberga w słynnej „Liście Schindlera”. Później rozgrzewała publiczność w filmach „Chłopaki nie płaczą” czy „Młode wilki 1/2”. Jej pozycję w branży umocniła rola w serialu „M jak miłość”. W popularnej produkcji telewizyjnej gra od blisko dwudziestu lat.

Na dużym ekranie Annę Muchę ostatnio mogliśmy oglądać m. in. w filmach „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” czy „Koniec świata, czyli kogel-mogel 4”, a także w kontrowersyjnej produkcji Patryka Vegi „Miłość, seks i pandemia”. Wkrótce do kin mają trafić dwa kolejne filmy z jej udziałem – dwie części serii „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle – tajemnice polskich fortun”.

Anna Mucha – Instagram

Anna Mucha cieszy się popularnością nie tylko w branży aktorskiej, ale i w social mediach. Aktorka aktywnie udziela się m. in. na Instagramie, gdzie jej poczynania śledzi blisko 930 tysięcy osób. Mało która polska gwiazda ma tak imponujące grono fanów. 42-latka niezwykle o nich dba, regularnie wrzucając do sieci nowe zdjęcia i filmy. Nie brak jej pewności siebie, dlatego na publikowanych materiałach nierzadko odsłania sporo ciała.

Anna Mucha odsłania bieliznę

Anna Mucha kilka dni temu poleciała na urlop. Od tamtej pory chwali się w sieci kolejnymi relacjami z wakacyjnego wyjazdu. Pogoda dopisuje, dlatego aktorka zwykle pokazuje się fanom w zwiewnych sukienkach. Na najnowszym nagraniu z wczasów również w takiej ją widzimy. Pod spód włożyła seksowną bieliznę, której głęboki dekolt nie był w stanie ukryć. Mucha jak nikt inny wie, jak podgrzać atmosferę. Fani zasypali ją komplementami.

Wooo, pani, brak słów…

Niezła dżaga

Ogień!

Aniu, sztos! Przepięknie

– zachwycają się 42-letnią gwiazdą.

Odtwórz wideo.

Oceń ten artykuł 3 1

Ogólna ocena Anna Mucha czaruje bez opamiętania. 42-letnia gwiazda odsłania bieliznę na wczasach to: 75% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.