Anna Mucha eksponuje dekolt w seksownym bikini. Fani: "Kusząco!" [ZDJĘCIA]

Anna Mucha miniony długi weekend spędziła na błogim odpoczynku nad basenem. Aktorka serialu "M jak miłość" dała się sfotografować w bikini, a następnie efektami sesji podzieliła się w mediach społecznościowych.

Anna Mucha w filmie i w telewizji

Anna Mucha od lat znajduje się w czołówce najpopularniejszych polskich aktorek. W branży pracuje przez większość swojego życia. Na ekranie zadebiutowała bowiem już jako dziecko, rolą Sabinki w filmie „Korczak” Andrzeja Wajdy. Niedługo później wystąpiła u samego Stevena Spielberga – w jego oscarowej „Liście Schindlera”. W późniejszych latach mogliśmy oglądać ją w filmach „Chłopaki nie płaczą” czy „Młode wilki ½”. Jej pozycję umocniła rola w serialu „M jak miłość”, do obsady którego dołączyła w 2003 roku.

42-letnia aktorka, która prywatnie związana jest z aktorem Jakubem Wonsem, nie zwalnia tempa i wciąż angażuje się w nowe projekty. Ostatnimi czasy mogliśmy oglądać ją w produkcjach „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”, „Koniec świata, czyli kogel-mogel 4” czy „Miłość, seks i pandemia” Patryka Vegi. Wkrótce zobaczymy ją w kolejnym filmie wspomnianego reżysera. Mucha jest jedną z gwiazd najnowszego dzieła Vegi zatytułowanego „Niewidzialna wojna”. Ponadto niedługo do kin mają trafić dwie części serii „Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle – tajemnice polskich fortun” z jej udziałem.

Anna Mucha – profil na Instagramie

Anna Mucha popularnością cieszy się nie tylko w branży aktorskiej, ale i w social mediach. Gwiazda serialu „M jak miłość” aktywnie udziela się m. in. na Instagramie, gdzie jej profil śledzi już niemal milion osób. 42-latka regularnie dzieli się ze swoimi obserwatorami nowymi wpisami, fotografiami i materiałami wideo. Doskonale wie, jak podgrzać atmosferę i przykuć uwagę internautów.

Anna Mucha eksponuje biust w bikini

Anna Mucha na bieżąco dzieli się w sieci nowinkami ze swojego życia zawodowego. Aktorce zdarza się też pokazywać fanom swoją codzienność. Ostatnio postanowiła pochwalić się internautom zdjęciową relacją z długiego weekendu. 42-latka spędziła wolne dni na odpoczynku w towarzystwie ukochanego. Pod zdjęciami, do których zapozowała w bikini na dmuchanym flamingu, nie zabrakło jego komentarza.

Kapelusz oddawaj!

– napisał swojej dziewczynie z przymrużeniem oka Kuba Wons.

Internauci nie szczędzili zaś gwieździe komplementów.

Kusząco!

Anka, pięknie jak zawsze

Petarda

Muszka, ty jesteś niemożliwa!

– ocenili zgodnie.

Oceń ten artykuł 0 3
Komentarze