Anna Mucha nie wytrzymała. Tak skomentowała post nawiązujący do nowych odcinków "M jak miłość"!

Scenarzyści "M jak miłość" wiedzą, jak podgrzać atmosferę w serialu! Wkrótce widzowie będą świadkami dość zaskakujących wydarzeń, a administratorzy instagramowego konta zapowiedzieli, że "szykuje się niezła afera". Jak takie doniesienia skomentowała odtwórczyni roli Magdy - Anna Mucha?

„M jak miłość”, kiedy nowy odcinek? Co się wydarzy? Emisja w TV i online

„M jak miłość” czy może… „Z jak Zdrada”? Nowe odcinki jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce upłyną pod znakiem trudnych rozmów i niepewności – czy Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) zdradził Magdę (Anna Mucha)? Przypomnijmy: w 1653. odcinku „Mjm” przystojny prawnik spędzał miło czas na służbowym wyjeździe, a towarzystwa dotrzymywała mu koleżanka z dawnych lat – Julia (Marta Chodorowska). Kiedy blond piękność zwierzyła się ze swoich małżeńskich kłopotów, Andrzej przejął rolę pocieszyciela. W hotelowym barze doszło między nimi do pocałunku, a następnie mężczyzna udał się do hotelowego pokoju znajomej… Co będzie dalej? Tego widzowie dowiedzą się już dziś wieczorem, ponieważ nowy odcinek „M jak miłość” będzie można obejrzeć we wtorek 19 kwietnia o godz. 20:55 w TVP 2. Administratorzy oficjalnych serialowych kont w sieci postanowili jednak nieco podsycić atmosferę, publikując wymowną fotografię.

Wstawać śpiochy! Szykuje się niezła afera!

– brzmi opis pod kadrem przedstawiającym Andrzeja i Julię razem w łóżku…

Anna Mucha komentuje post nawiązujący do „M jak miłość”

Na instagramowy post nawiązujący do nadchodzącego epizodu „M jak miłość” zareagowało mnóstwo internautów, wśród których znalazła się również… Anna Mucha! Odtwórczyni roli Magdy pozostawiła krótki wpis:

Nie polubię…

Jej ruch nie umknął uwadze internetowej publiczności, która z nutą humoru odniosła się do komentarza serialowej Magdy:

Nie powinni scenarzyści u Was mieszać, taka fajna para.

Biedna Madzia – dowiedziała się z Instagrama.

Ona nie ma z Tobą szans!

Historia miłości Magdy i Andrzeja to gotowy materiał na… osobny serial! Zanim Marszałek i Budzyński powiedzieli sobie „tak”, ich serca biły dla innych osób. Obydwoje mieli za sobą trudne związki, ale z czasem zauważyli, że prawdziwa miłość przez cały czas była tuż obok. Czy Andrzej rzeczywiście dopuścił się „skoku w bok”? Czy jego żona dowie się, co tak naprawdę wydarzyło się we Wrocławiu? Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Tego na razie nie wiadomo, ale za to pewna jest godzina emisji nowych odcinków! „Emkę” można oglądać dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55. Odcinki serialu są także dostępne w Internecie – na platformie VOD.

Widzowie mocno zawiedzeni "M jak miłość": "Powinien się nazywać Z jak Zdrada"
Oglądaliście ostatni odcinek "M jak miłość"? Najnowszy epizod serialu wywołał wśród widzów spore poruszenie, a wszystko za sprawą dość intrygującego wątku… Zdaniem...

Oceń ten artykuł 0 0