Anna Mucha podnosi temperaturę w sieci. Wybrała kreację podkreślającą dekolt. Tak zapowiedziała nowy projekt! [ZDJĘCIE]

Anna Mucha pokazała na Instagramie zdjęcie, będące zapowiedzią nowego projektu. Aktorka dała się "złapać" fotografowi w momencie poprawiania fryzury. Uwagę zwraca strój gwiazdy, który podkreślił wszystkie jej atuty.

Anna Mucha zapowiada nowy projekt

Anna Mucha nie zwalnia tempa! Piękna aktorka umiejętnie dzieli czas między pracą na planie „M jak miłość” a innymi zawodowymi projektami. Mimo natłoku obowiązków Mucha znajduje czas na kontakt z fanami, których w sieci nie brakuje. Obecnie jej profil na Instagramie śledzi blisko milion użytkowników! Serialowa Magda z „Mjm” pozostaje z nimi w stałym kontakcie, aktywnie działając w mediach społecznościowych i publikując rozmaite kadry. Niedawno galerię zdjęć zasiliło ujęcie przedstawiające Anię Muchę w zmysłowym wydaniu. Bohaterka fotografii – odziana w czerwony strój podkreślający jej atuty, a także w ciemną marynarkę – została uchwycona w momencie pracy ze stylistą fryzur. Właśnie w taki sposób aktorka zdradziła, że szykuje nowe przedsięwzięcie.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha)

Czasem umiem tak wyglądać… Idzie nowe…

- wyznała z nutą humoru w opisie.

Anna Mucha komplementowana na Instagramie

Anna Mucha w takim wydaniu bardzo spodobała się internautom, o czym mogą świadczyć pozostawione przez nich komentarze:

Kobiecość, zmysłowość i piękno.

Mucha w czerwieni!

Zawsze wygląda Pani świetnie i zjawiskowo, stosowanie do okoliczności! Kiedy trzeba jest odpowiednia stylówka, a kiedy nie potrzeba to są dresy, jeansy (na luzie i wygodnie). Zawsze jest super!

Piękna kobieta.

Anna Mucha zebrała również mnóstwo wirtualnych „serduszek”, które także są wyrazem sympatii ze strony instagramowych obserwatorów.

Anna Mucha w „M jak miłość”

Anna Mucha to aktorka teatralna, serialowa oraz filmowa. Sporą popularność przyniosła jej rola Magdy w „M jak miłość” – serialu, w którym gra niemal od samego początku! Bohaterka grana przez Anię Muchę musiała się zmierzyć z wieloma przeciwnościami losu: źle ulokowane uczucia, rozstania, choroba – Magda nie miała łatwo!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha)

Jakiś czas temu scenarzyści postanowili połączyć najlepszą przyjaciółkę Kingi (Katarzyna Cichopek) z mecenasem Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Wspomniana para szybko stała się jedną z ulubionych, a widzowie mocno jej kibicowali. W nowych odcinkach nastąpił jednak nieoczekiwany zwrot akcji: Andrzej zdradził żonę z dawną przyjaciółką – Julią (Marta Chodorowska)! Był to olbrzymi cios dla wiernych fanów „Emki”, którzy nie kryli irytacji w komentarzach.

Widzowie nie chcą oglądać "M jak miłość"? Wszystko przez jeden wątek! "Po raz pierwszy nie czekam na nowy sezon"
Kiedy i gdzie można oglądać nowe odcinki "M jak miłość"? Serial niebawem wróci do TV po wakacyjnej przerwie, a w Internecie pojawił się już zwiastun kolejnych epizodów. Jak się okazało, nie wszyscy widzowie czekają na powrót...

Czy Magda wybaczy Andrzejowi? Tego widzowie dowiedzą się z nowych odcinków „M jak miłość”!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official)

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha)

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze