Anna Mucha stanęła na plaży w kusym stroju! Panterkowe bikini to strzał w dziesiątkę. "Bogini" [ZDJĘCIE]

Wystarczyło jedno zdjęcie, by rozgrzać internautów do czerwoności! Właśnie tak zrobiła Anna Mucha, która wrzuciła na swój Instagram zdjęcie w bikini. Pod "wakacyjną pocztówką" aktorka wystosowała ważny apel do internautów. Sprawdźcie, czego dotyczył!

Anna Mucha w bikini

Anna Mucha to jedna z gwiazd, które wiedzą, jak w sprytny sposób przykuć uwagę internautów. Aktorka na co dzień występująca m.in. w serialu: „M jak Miłość” oraz na teatralnych deskach niedawno opublikowała kadr, na którym pozuje w panterkowym bikini. Smukłe ciało gwiazdy w połączeniu z iście letnim tłem to obraz, który od razu przywodzi na myśl wakacje, a także podnosi temperaturę. Co ciekawe, Mucha wykorzystała wspomniane ujęcie do zwrócenia uwagi użytkowników sieci na bardzo ważną kwestię, jaką jest dbanie o środowisko.

Czy wiecie, że trzeci tydzień września to wielka akcja Sprzątania Świata ? #cleanuptheworld. Mam takie zdjęcia z każdej bodaj plaży (od kilku lat), niektórzy nawet trochę marudzą, ze romantyczne spacery po plaży w promieniach zachodzącego słońca są ze mną niemożliwe, bo zawsze wracam z jakimś łupami. Mam podobne zdjęcia z lasów (choć wtedy zwykle bywam bardziej ubrana (…)

– przyznała z nutą humoru.

Internauci odpowiadają na instagramowy apel Anny Muchy

W swoich dalszych słowach Anna Mucha zachęcała także m.in. do możliwości podjęcia działań mających na celu ratowanie naszej planety:

(…) sprzątanie plaż, lasów, okolic jezior. Sprzątanie na spacerach… bardzo zachęcam! Cudowne uczucie! I jakże potrzebne. A na początek można tez zacząć od sprzątnięcia swojej ulicy, podwórka, czy okolicy… bo tu każdy gest ma znaczenie. I proszę pamiętajcie o segregowaniu śmieci, a zwłaszcza elektrośmieci

– zakończyła.

Zarówno apel gwiazdy, jak i dołączona fotograficzna oprawa, wywarły falę pozytywnych reakcji. W sekcji komentarzy wyrazy uznania za nagłośnienie tak ważnego działania przeplatały się z komplementami skierowanymi w stronę bohaterki ujęcia:

Tym zdjęciem pozamiatałaś, tak przy okazji sprzątania świata,

Cudowna,

Oj Aniu, pięknie wyglądasz,

Po prostu mucha nie siada...piękna kobieta, szczytny cel...

Bogini!

Bez wątpliwości post pozamiatał. Teraz kolej, żeby odbiorcy się zastosowali do przekazu.

To nie pierwszy raz, kiedy Anna Mucha zachęca innych do dbania o środowisko; wcześniej furorę robiły m.in. jej zjawiskowe kreacje, które niemal w całości były wykonane z elementów pochodzących z odzysku.

Nie do wiary, w jakim stroju Anna Mucha stanęła przed obiektywem! "Kreacja ze śmieci"
Anna Mucha zarówno przed telewizyjną kamerą, jak i przed migawką aparatu czuje się jak ryba w wodzie! Aktorka właśnie pochwaliła się nowym kadrem z niedawnej sesji foto. Postawiła na dość...

Jak widać, Anna Mucha doskonale wie, jak trafić do internautów i nakierować ich na zachowania ważne dla naszego środowiska. Tak trzymać, pani Aniu!

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Anna Mucha stanęła na plaży w kusym stroju! Panterkowe bikini to strzał w dziesiątkę. "Bogini" [ZDJĘCIE] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze