Anna Mucha w wersji blond. Gwiazda "M jak miłość" zaskoczyła metamorfozą! [ZDJĘCIE]

Anna Mucha została blondynką? Właśnie taki wniosek mogli wysnuć internauci obserwujący jej profil na Instagramie. Aktorka pochwaliła się bowiem nowym zdjęciem, na którym prezentuje zupełnie "nową" fryzurę! Jak wygląda?

Anna Mucha i blond?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha)

Talent, uroda i poczucie humoru – to tylko kilka z wielu punktów charakteryzujących Annę Muchę! Piękna aktorka wystąpiła w wielu filmowych, teatralnych i serialowych produkcjach, a wiele wskazuje na to, że to dopiero początek. Anna Mucha należy do grona doskonale zorganizowanych gwiazd, które sukcesywnie dzielą czas zawodowy między kolejne projekty. Partnerka Jakuba Wonsa niezmiennie gra w „M jak miłość” gdzie wciela się w postać Magdy – przyjaciółki Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotra (Marcin Mroczek) Zduńskich oraz żony Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Teraz wiele wskazuje na to, że Ania Mucha rozpoczęła przygotowania do nowej roli – tym razem teatralnej! Niedawno aktorka poinformowała, że zagra w sztuce zatytułowanej: „O mało co”, a obok niej na scenie pojawią się również m.in.: Filip Bobek, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Sitarski i wielu innych. Przygotowania do występów ruszyły pełną parą, o czym świadczyć może aktywność Muchy w sieci. Na jednej z instagramowych relacji pojawiło się bowiem oznaczenie wspomnianej sztuki; co ciekawe, serialowa Magda w „Mjm” pokazała się internetowej publiczności w zaskakującym wydaniu! Na jej głowie zagościła bowiem dość oryginalna fryzura…

Fot. InstaStory @taannamucha

Anna Mucha zawodowo

Anna Mucha od dłuższego czasu raczej nie eksperymentowała z wyglądem, a jej twarz okalały ciemne pasma włosów. Internauci śledzący jej poczynania w sieci z pewnością nie kryli więc zdziwienia, kiedy zobaczyli Anię Muchę w wersji blond! Sama gwiazda od razu odniosła się do sprawy, dodając na fotografii krótką adnotację i oznaczając teatralny projekt.

Nie zrobiłam się na blond.

Do swoich słów zamieściła też mini ankietę z dwiema odpowiedziami: Rób się na blond! oraz Nie! Zrobisz błąd.

Trzeba przyznać, że Anna Mucha z jasnymi włosami to widok, który może zaskoczyć! Czy rzeczywiście w takiej odsłonie teatralna publiczność będzie mogła ją oglądać podczas występów? Zapewne wkrótce się o tym przekonamy!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha)

Marta Chodorowska prezentuje ciążowe krągłości. Fani "M jak miłość" odliczają czas do jesieni!
Marta Chodorowska została oznaczona na nowej fotografii z planu "M jak miłość". Na pierwszym planie widać ciążowe krągłości! Co już wiadomo?

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Anna Mucha w wersji blond. Gwiazda "M jak miłość" zaskoczyła metamorfozą! [ZDJĘCIE] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze