Anna Wendzikowska "bez litości" dla internautów. Odsłoniła pośladki, pozując do zdjęcia! "Boski widok"

Instagram Anny Wendzikowskiej znów zapłonął! Wszystko za sprawą wakacyjnego zdjęcia, na którym dziennikarka eksponuje zgrabną sylwetkę, pozując tyłem do obiektywu. „Boski widok” – można przeczytać w komentarzach.

Anna Wendzikowska kusi na Instagramie

Anna Wendzikowska to aktorka, dziennikarka, ale też zapalona podróżniczka! 40-latka aktywnie spędza każdą wolną chwilę, często pakując walizki i udając się poza granice kraju. Tym razem punktem na mapie podróży został Oman, skąd gwiazda pojawiająca się często w „DD TVN” przesyłała w ostatnim czasie słoneczne pozdrowienia. Do swoich słów Wendzikowska chętnie dołączała także gorące fotografie, tym samym „przemycając” nieco słońca. Na jednym z niedawno dodanych ujęć prezenterka stanęła tyłem do obiektywu, prezentując kształtne pośladki.

Fajnie było w górach, ale nad morzem jest jeszcze lepiej. Jestem pod wrażeniem tego, jak piękny jest Oman

– wyznała w opisie.

Lawina komplementów

Anna Wendzikowska w stroju kąpielowym to widok, który od razu rozpalił Internet! Sekcja komentarzy szybko wypełniła się wypowiedziami użytkowników sieci, a ci nie szczędzili komplementów:

Ania, aż dech zapiera,

Sexy,

Pięknie,

Ale figura. Cudowna,

Boski widok.

Anna Wendzikowska należy do grona gwiazd, które pozostają z fanami w stałym kontakcie. Jej Instagram raz po raz jest więc uzupełniany o rozmaite kadry zarówno prosto z planu, jak i wykonane podczas relaksu w domowym zaciszu. Ania Wendzikowska chętnie pokazuje także dzieci: Kornelię i Antoninę. Starsza dziewczynka to owoc miłości gwiazdy i Patryka Ignaczaka, natomiast ojcem młodszej pociechy jest Jan Bazyl.

Rozczulające! Anna Wendzikowska i jej ekskluzywny urlop z dziećmi. Stać ją?
Od soboty, Anna Wendzikowska demonstruje kardy z luksusowego urlopu. Urokliwe pejzaże, prywatny basen i popularna aktorka w skąpym stroju kąpielowym. Nic dodać, nic ująć! Prezenterka odpoczywa w towarzystwie swoich...

Oceń ten artykuł 42 29

Ogólna ocena Anna Wendzikowska "bez litości" dla internautów. Odsłoniła pośladki, pozując do zdjęcia! "Boski widok" to: 59% / 100%, uzyskana z: 71 głosów.
Komentarze