Anna Wendzikowska dryfuje na desce, wyginając ciało w stroju kąpielowym. "Piękna pani" [FOTO]

Anna Wendzikowska po raz kolejny zapozowała w stroju kąpielowym, co zachwyciło jej obserwujących. Dziennikarka nie wstydzi się pokazać ciała!

Anna Wendzikowska – kariera

Po ukończeniu studiów dziennikarskich próbowała sił jako aktorka i zagrała Monikę Ochman w uwielbianym przez Polaków serialu "M jak miłość". Jednak jej pasja dziennikarska dała o sobie znać i w ten sposób Anna Wendzikowska przez prawie 15 lat była związana z programem "Dzień Dobry TVN", z którym jednak niedawno zakończyła współpracę, co ogłosiła na swoim koncie na Instagramie. Spełnia się również jako matka dwóch dziewczynek: Kornelii i Antoniny.

Anna Wendzikowska – Instagram

Głównym tematem zdjęć na Instagramie Anny Wendzikowskiej są zachwycające kadry z podróży. Dziennikarka nie ukrywa, że to jej pasja i nieraz dzieli się materiałami ze swoich egzotycznych wypraw. Sama często jest bohaterką tych fotografii, pozując w strojach podkreślających jej ciało. Zawsze spotyka się to z zachwytem obserwujących, których ma prawie pół miliona!

Anna Wendzikowska wygina się na desce

Na swoim koncie na Instagramie Anna Wendzikowska opublikowała kolejne, zachwycające zdjęcie. W stroju kąpielowym, który odsłonił jej ciało, pokazała się na desce, dryfując po Bałtyku. Tak uwieczniła swój wypoczynek w Chałupach!

Tak, ja pływam właśnie tak

– napisała

Nie zabrakło komentarzy od zachwyconych fanów:

Wow

Super

Piękna pani

Zniewalająca Paulina Sykut-Jeżyna pokazuje ciało na wakacjach w Grecji: "Petarda" [FOTO]
Paulina Sykut-Jeżyna znów zaskoczyła! Dziennikarka zaprezentowała kolejny kadr ze słonecznych wakacji, tym razem pozując w czarnym bikini!

Finalistka "Top Model" zachwyca w czarnym body: "Esencja kobiecości" [FOTO]
Nicole Akonchong podzieliła się na swoim instagramowym koncie nowym zdjęciem, które natychmiast zachwyciło jej fanów. Modelka po raz kolejny wprawiło obserwujących w osłupienie!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze