Paulina Sykut-Jeżyna rzuciła fanów na kolana. Bikini odsłoniło ciało! "Modelka" [FOTO]

Paulina Sykut-Jeżyna znów zaskoczyła! Dziennikarka zaprezentowała kolejny kadr ze słonecznych wakacji, tym razem pozując w czarnym bikini!

Paulina Sykut-Jeżyna – kim jest?

Paulina Sykut-Jeżyna to dziennikarka i prezenterka telewizyjna, związana przez lata z telewizją Polsat. Tam prowadziła muzyczne show "Must Be the Music. Tylko Muzyka". Od 2016 roku jest też prowadzącą programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jednak sprawdziła się nie tylko jako prezenterka. W 2021 roku wzięła udział w piętnastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie w ogólnej klasyfikacji zajęła piąte miejsce.

Paulina Sykut-Jeżyna – Instagram

Dziennikarka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem konta na Instagramie. Tam śmiało dzieli się kadrami z życia zawodowego, ale i prywatnego. Prezenterkę obserwuje prawie 360 tysięcy osób! Paulina Sykut-Jeżyna nieraz zaskakuje obserwujących zdjęciami z wakacji czy wycieczek, prezentując ciekawe stylizacje. Tym razem postawiła na czarne bikini, dzięki któremu odsłoniła swoje opalone ciało!

Paulina Sykut-Jeżyna w czarnym bikini

Paulina Sykut-Jeżyna zamieściła na swoim instagramowym koncie kolejny, słoneczny kadr z wakacji. Zapozowała w czarnym bikini, które podkreśliło jej opalone ciało. Post jest okazją do pożegnania się ze słoneczną Grecją, czemu wyraz dała autorka w opisie:

Żegnaj, Grecjo!

Pod postem zebrało się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów dziennikarki:

Bogini

Modelka

Petarda

Piękna jak zawsze!

Anna Wendzikowska kusi na plaży. Śmiało odsłoniła ciało! "Anielska uroda" [FOTO]
Anna Wendzikowska zaskoczyła po raz kolejny! Do sieci trafiły jej kadry z wakacji, na których zapozowała w stroju kąpielowym. Idealnie podkreśliła swoje kształty!

Finalistka "Top Model" zachwyca w czarnym body: "Esencja kobiecości" [FOTO]
Nicole Akonchong podzieliła się na swoim instagramowym koncie nowym zdjęciem, które natychmiast zachwyciło jej fanów. Modelka po raz kolejny wprawiło obserwujących w osłupienie!

Britney Spears kolejny raz szokuje! Pokazała za dużo? [+18]
Na instagramowym koncie Britney Spears nie brakuje odważnych nagrań i zdjęć, które są uznawane za dosyć kontrowersyjne. Teraz pojawił się kolejny post i Britney po raz kolejny nie zostawiła wiele...


 

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Paulina Sykut-Jeżyna rzuciła fanów na kolana. Bikini odsłoniło ciało! "Modelka" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze