Anna Wendzikowska pozuje, wyginając i prężąc ciało. Zniewalająca! [FOTO]

Na instagramowym koncie Anny Wendzikowskiej pojawiło się nowe zdjęcie. Dziennikarka podczas kolejnej egzotycznej wyprawy zapozowała, wyginając swoje ciało na tle majestatycznych gór.

Anna Wendzikowska – kariera

Po ukończeniu studiów dziennikarskich Anna Wendzikowska zaczęła sprawdzać się jako aktorka i dała się poznać widzom jako Monika Ochman w serialu "M jak miłość". Przez 15 lat związana była ze stacją TVN, a widzowie mogli oglądać ją w produkcji "Dzień dobry TVN". Ostatnio jednak Wendzikowska przekazała, że kończy swoją przygodę z tym programem. W życiu prywatnym wychowuje dwie córki: Kornelię i Antoninę.

Anna Wendzikowska – Instagram

Trzeba przyznać, że Anna Wendzikowska cieszy się bardzo dużą popularnością w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją niemal pół miliona osób, które z zaciekawieniem śledzą działania gwiazdy. Dziennikarka kocha podróże i bardzo chętnie dzieli się kadrami ze swoich wypraw. Nie jest również tajemnicą, że bardzo interesuje ją joga, której tajemnicami również śmiało dzieli się z obserwującymi ją fanami.

Anna Wendzikowska ćwiczy jogę, prężąc ciało

Dziennikarka podzieliła się na Instagramie śmiałym kadrem. Widać na nim postać celebrytki, która jest nieco zacieniona. Jej ciało wygięte jest w pozie, która podkreśla wyćwiczone ciało gwiazdy. Za nią widać majestatyczny masyw górski. Zdjęcie zostało wykonane w Gwatemali i stało się pretekstem do ważnego wpisu, w którym dziennikarka zachęca do pokochania siebie:

Bo w tej odwadze serca zawiera się tak wiele to otwarcie serca na miłość, bez lęku i z akceptacją tego, że ktoś może nas zranić, to również self love, nie w duchu „jestem wystarczająca”, bo to mało, a w poczuciu „jestem cudem”, to również umiejetność stawiania zdrowych granic.

Wpis bardzo spodobał się internautom. Nie brakuje pod nim pozytywnych komentarzy:

Przepiękne ujęcie!
Wow!
Fajnie móc żyć w zgodzie ze sobą
To chyba najpiękniejsze miejsce w jakim ostatnio byłaś. Zdjęcia są boskie i czuć z nich wspaniała energię 

Julia Wieniawa zachwyca przed obiektywem. Fani: "Tutaj jak miliard euro" [ZDJĘCIA]
Aktorka podzieliła się wyjątkową serią fotografii. W delikatnych promieniach słońca staje przed obiektywem samego Marcina Tyszki! 23-latka po raz kolejny oczarowała internetową publiczność. Tak...

Aneta ze "Ślubu..." zniewala! Młoda mama z dumą odsłania wdzięki: "Figura wymarzona, okoliczności przyrody piękne"
Aneta Żuchowska cieszy się ogromną popularnością. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która niedawno urodziła syna, pochwaliła się obłędnymi kadrami z wakacji. Pod...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Anna Wendzikowska pozuje, wyginając i prężąc ciało. Zniewalająca! [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze