Julia Wieniawa zachwyca przed obiektywem. Fani: "Tutaj jak miliard euro" [ZDJĘCIA]

Aktorka podzieliła się wyjątkową serią fotografii. W delikatnych promieniach słońca staje przed obiektywem samego Marcina Tyszki! 23-latka po raz kolejny oczarowała internetową publiczność. Tak wraca wspomnieniami do pewnej sesji zdjęciowej. "Poproszę więcej takich zdjęć" - komentują obserwatorzy.

Julia Wieniawa - Instagram, kariera

Julia Wieniawa, jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim show-biznesie, aktorka, piosenkarka, bizneswoman, słowem: kobieta wielu talentów, stara się jak najlepiej wykorzystać swoje „5 minut”. 23-latka angażuje się w coraz to kolejne zawodowe projekty, a przy tym pozostaje w stałym kontakcie z internetowymi fanami. Tych na samym Instagramie jest już ponad 2,1 mln osób.

Artystka, która pojawiła się na planie produkcji, takich jak: „Rodzinka.pl”, „Zawsze warto”, „Kobiety mafii”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”, „Sala samobójców. Hejter”, „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, „Small World” czy „Jak pokochałam gangstera”, sprawdza się na wielu różnych polach. Młoda gwiazda skupia się obecnie na działalności na muzycznej scenie, a swoimi pomysłami, planami i przemyśleniami dzieli się także w sieci.

Julia Wieniawa - muzyka, marka odzieżowa

Ostatnimi czasy celebrytka intensywnie promowała swój debiutancki album „Omamy”. Ten składa się z utworów, takich jak: „Rozkosz”, „Nie mów”, „Milczysz”, „Mi nie żal”, „SMRC”, „Wenus”, „Szpieg”, „Bądź obok”, „Nie mam dla Ciebie miłości (Kayax XX Rework)”, „Na darmo”, „Mnożą się sny”, „Omamy”. Jego okładka znalazła się także na Times Square: „Żeby tego było mało… właśnie spełniło się moje największe American Dream. Wieniawka na Times Square”.

Julia Wieniawa prężnie rozwija także swoją markę odzieżową. Niedawno ogłosiła start swojej kolekcji kostiumów kąpielowych.

Artystka na sesji zdjęciowej: "Kocham ten vibe"

Przy masie obowiązków nie zapomina o swoich obserwatorach, chwili oddechu i czasie spędzonym w gronie najbliższych. Od jakiegoś czasu celebrytka dzieli się ujęciami ze słonecznego, wakacyjnego wyjazdu na Sycylię. W wirtualnej galerii zdjęć gwiazdy nie brakuje obszernych fotorelacji z wycieczki i głosów zachwytu ze strony internetowych odbiorców.

Teraz aktorka przeniosła się jednak wspomnieniami do Barcelony, gdzie razem z jedną z marek biżuteryjnych realizowała jej kampanię. 23-latkę uchwycił w obiektywie sam Marcin Tyszka. Artystka stanęła w zapierającym dech w piersiach zestawie, złożonym z: marynarki, topu oraz krótkiego dołu. Skąpana w promieniach słońca – oczarowała instagramową publiczność.

Ale pięknie;
Klasa!;
Piękna;
Poproszę więcej takich zdjęć;
Mega;
Jest ogień;
Uwielbiam, przepięknie pozujesz;
Tutaj jak miliard euro;
Jestem fanką twojej urody! Piękna!!!;
Cudowna – posypały się wpisy. 

Julia Wieniawa w stroju kąpielowym. Pozuje na łonie natury. Fani: "Nie można się napatrzeć" [ZDJĘCIA]
Artystka opublikowała gorące ujęcia pośród malowniczej roślinności. Tak promuje własną linię kostiumów! Udostępnione kadry wywołały niemal błyskawiczną reakcję ze strony fanów. "Boska" - czytamy w sekcji komentarzy. Zobaczcie zdjęcia.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze