Anna Wendzikowska w stroju kąpielowym wygrzewa się na luksusowych wakacjach. "Gwiazda" [FOTO]

Anna Wendzikowska chętnie dzieli się kadrami ze swoich wakacji na Mauritiusie. Na kolejnym zdjęciu opublikowanym na Instagramie widać dziennikarkę w stroju kąpielowym, zażywającą słońca nad basenem. Fani są zachwyceni!

Anna Wendzikowska – kariera

Z wykształcenia jest dziennikarką, jednak próbowała swoich sił w aktorstwie i zagrała Monikę Ochman w uwielbianej przez Polaków telenoweli pt. "M jak Miłość". Przez 15 lat można było ją oglądać również w "Dzień dobry TVN", niedawno jednak Wendzikowska poinformowała, że kończy współpracę z programem śniadaniowym stacji TVN. Prywatnie jest mamą dwóch dziewczynek: Kornelii i Antoniny.

Anna Wendzikowska – Instagram

Konto na Instagramie Anny Wendzikowskiej jest śledzone przez prawie pół miliona osób. Fani z przyjemnością śledzą poczynania dziennikarki, która publikuje zachwycające kadry ze swoich podróży. Znana jest również z tego, że interesuje się jogą. Na profilu aktorki pojawiają się zatem też zdjęcia, na których demonstruje ona efekty swoich ćwiczeń. Teraz Wendzikowska postawiła na klasyczne wakacyjne zdjęcie w stroju kąpielowym, który idealnie podkreśla jej piękne ciało.

Anna Wendzikowska w stroju kąpielowym

Luksusowe wakacje na Mauritiusie trwają w najlepsze! Anna Wendzikowska podzieliła się kolejnym zdjęciem z tego majestatycznego miejsca. Dziennikarka ubrana w strój kąpielowy dumnie prezentuje swoje zgrabne i opalone ciało. W tle widać basen z krystaliczną wodą. Kolor stroju kąpielowego Wendzikowskiej idealnie kontrastuje z wszechobecnymi na zdjęciu bielą i błękitem. Fotografia wprawiła fanów w zdumienie, co widać w komentarzach pod postem:

Wow
Piękna kobieta
Gwiazda

Anna Wendzikowska pręży ciało na wakacjach. Fani zachwyceni! [FOTO]
Na instagramowym koncie Anny Wendzikowskiej pojawiło się nowe zdjęcie. Dziennikarka podczas kolejnej egzotycznej wyprawy zapozowała, wyginając swoje ciało na tle majestatycznych gór.

Anna Wendzikowska już nie w "Dzień Dobry TVN"! O zaskakującej decyzji poinformowała w sieci
Anna Wendzikowska opublikowała na Instagramie zaskakujący wpis - dziennikarka poinformowała bowiem o tym, że odchodzi z "Dzień Dobry TVN"! Pracowała tam przez 15 lat...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze