Anna i Włodek z "Love Island" mają w planie ślub? Jasna odpowiedź uczestniczki show

Uczestnicy 5. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" - Anna i Włodek - są w szczęśliwym związku. Czy mają w planach ślub? Uczestniczka show odpowiedziała na pytanie nurtujące internautów!

Uczestnicy „Love Island” po programie

Wraca program: „Love Island. Wyspa miłości”! Nowy sezon wyemituje telewizyjna „Czwórka”, a pierwszy odcinek 9. sezonu pojawi się w poniedziałek – 4 marca – o godz. 22:00. Jak podali twórcy show, zmianie uległa pora emisji – „LI” będzie zaczynać się godzinę później.

W oczekiwaniu na odcinki i poznanie bohaterów, którzy na kilka tygodni zamieszkają na „Wyspie miłości”, fani chętnie sprawdzają nowe informacje o poprzednich Islanderach. Które pary przetrwały? Jednym z duetów, o których swego czasu było bardzo głośno, była para: Anna Woźniak i Włodek „Włodo” Troszyn. Uczestnicy 5. edycji rozstawali się i schodzili, zarówno będąc na „Love Island”, jak i po programie. Jak teraz sytuacja wygląda między nimi? W jednej z wypowiedzi byłej mieszkanki hiszpańskiej willi padło hasło: „ślub”!

Anna i Włodek z „Love Island 5” planują ślub?

Ania i Włodek to istna „mieszanka wybuchowa”. W programie często dochodziło między nimi do niesnasek, ale finalnie „Wyspę miłości” – tuż przed finałem – opuścili jako para. Po powrocie do Polski zakochani zajęli się rozwojem swojej znajomości, planując wspólną przyszłość. W pewnym momencie nad ich związkiem zawisły jednak „czarne chmury”, a uczestnicy „Love Island” zdecydowali się na rozstanie.

Mieliśmy trudny czas, trudne tygodnie i gdzieś tam na dłuższą metę próbowaliśmy sobie to jakoś posklejać, spróbować się dogadać i poukładać to wszystko. Wiadomo raz było lepiej, raz było gorzej, raz się udawało, raz się nie udawało. Finalnie jakby się nie udało i też przyczyn tego było mnóstwo – mówiła na jednej z zeszłorocznych relacji Anna Woźniak.

Jakiś czas później Ania i „Włodo” znów zaczęli pokazywać się razem w sieci. Taki stan rzeczy trwa do dziś! Śledząc aktywności wspomnianego duetu na Instagramie, można wysnuć tylko jeden wniosek: Islanderzy są razem! Wspólnie świętowali walentynki, a niedługo po tym dniu Anna zorganizowała w sieci sesję pytań i odpowiedzi. Jeden z wpisów dotyczył ślubu – czy zakochani mają to w planie?

Anna z „Love Island” na Instagramie

Anna z „Love Island 5” nie pozostawiła użytkowników Instagrama bez odpowiedzi:

Klasyczne pytanie. Nie wiem – może nigdy. Nie wiem, co życie przyniesie.

Fot. Instagram @ania_fitness

W kolejnej relacji partnerka Włodka wspomniała również o dalszych planach na życie:

(…) Generalnie najważniejsze jest zdrowie, wtedy można spełniać plany i marzenia. I na tym mi zależy, aby żyć szczęśliwie.

Czy uczestnicy nowego sezonu programu: „Love Island. Wyspa miłości” także znajdą przed kamerami swoje „drugie połowy”? Wkrótce się o tym przekonamy!

Anna i Włodek z "Love Island" mają w planie ślub? Jasna odpowiedź uczestniczki show

Fot. Instagram @ania_fitness

Rozstali się, by dać sobie "drugą szansę". Czy Mateusz i Caroline z "Love Island" nadal są w związku?
Pamiętacie Caroline i Mateusza - zwycięzców 3. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Jakiś czas temu media pisały o ich rozstaniu, a następnie o "drugiej szansie". Jak sytuacja między zwycięzcami show wygląda...

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Anna i Włodek z "Love Island" mają w planie ślub? Jasna odpowiedź uczestniczki show to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.