hity na MAXXa
hity na MAXXa

Anna z "Rolnik szuka żony 10" nie zakrywa twarzy syna. Uczestniczka show opublikowała nowe zdjęcia

Anna i Kuba z programu: "Rolnik szuka żony" niedawno zostali rodzicami. Teraz uczestniczka 10. edycji show pochwaliła się nowymi zdjęciami z synem. Twarz malca jest doskonale widoczna!

Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski z programu: "Rolnik szuka żony". Fot. AKPA
Anna Derbiszewska i Jakub Manikowski z programu: "Rolnik szuka żony". Fot. AKPA

„Rolnik szuka żony”. Ania i Kuba mają dziecko 

Anna Derbiszewska z programu: „Rolnik szuka żony” niedawno urodziła syna. Chłopiec o imieniu Dariusz przyszedł na świat 15 maja br. Ojcem dziecka jest Jakub Manikowski – kandydat wybrany przez rolniczkę przed kamerami. Widzowie śledzący nowe odcinki „RszŻ 10” byli świadkami ich zapoznania oraz rodzącej się miłości. W finale Ania i Kuba razem snuli plany na przyszłość, a w świątecznym epizodzie wyjawili, że kobieta jest w ciąży.

Od tamtej pory minęło już kilka miesięcy, a od niedawna Derbiszewska może sprawdzać się w roli mamy. O ile to jej pierwsza pociecha, o tyle jej narzeczony ma już doświadczenie w ojcostwie. Z wcześniejszego związku mężczyzna ma bowiem trójkę dzieci. Miesiąc temu rodzina Anny i Kuby powiększyła się o Dariusza, a teraz dumna mama opublikowała nowe zdjęcia chłopczyka. Tak celebrowała pierwsze wspólne cztery tygodnie.

„Rolnik szuka żony”. Najnowsze zdjęcia Ani Derbiszewskiej z synem

Anna z programu: „Rolnik szuka żony” pokazała nowe zdjęcia z synem. Uczestniczka show wraz z pociechą wzięła bowiem udział w rodzinnej sesji foto, a efektem pochwaliła się na Instagramie.

15.05.2024 to najpiękniejsza data w moim życiu. O godz. 9 rano pojawił się mały cud mojego życia. Pamiętam, jak bardzo się bałam, a jednocześnie cieszyłam, następnie poczułam spokój i wdzięczność, że już jesteśmy razem w trójkę. Teraz ta mała istotka sprawia, że każdego dnia życie nabiera dla nas nowego znaczenia. Miłość, cierpliwość, wyrozumiałość, te uczucia dają naszej rodzinie siłę w kochaniu i poznawaniu się nawzajem każdego dnia – wyznała w opisie.

Migawka aparatu uchwyciła m.in. moment, w którym twarz Dariusza była doskonale widoczna. Ujęcia trafiły prosto w serca internautów; ci pisali w komentarzach:

Słodziak. Pięknie ci, Aniu, z maluszkiem.

Skóra zdjęta z mamy.

Śliczny synek i piękna mama. Niech się zdrowo chowa. Bądźcie szczęśliwi.

Cała mamusia.

Pięknie to Pani napisała, a Synio śliczny chłopczyk. Oj, złamie niejedno serce.

Oglądaliście odcinki „Rolnika…” z udziałem Ani i Kuby? 

Nicola z "Rolnika...": "powiększyłam sobie usta". Pokazała, jak teraz wygląda!
Nicola z 10. edycji programu: "Rolnik szuka żony" powiększyła usta. Efektem pochwaliła się w sieci, publikując na Instagramie nowy film. Metamorfoza kandydatki Dariusza podzieliła internautów.

Oceń ten artykuł 0 0