Nicola z "Rolnik szuka żony" ogłasza: "powiększyłam sobie usta". Pokazała, jak teraz wygląda

Nicola z 10. edycji programu: "Rolnik szuka żony" powiększyła usta. Efektem pochwaliła się w sieci, publikując na Instagramie nowy film. Metamorfoza kandydatki Dariusza podzieliła internautów.

Nicola z "Rolnik szuka żony". Fot. AKPA
Nicola z "Rolnik szuka żony". Fot. AKPA

Nicola z programu „Rolnik szuka żony” po programie

Jedna z uczestniczek 10. edycji programu: „Rolnik szuka żony” – Nicola – po zakończeniu show raz po raz „zdradza” na Instagramie, co u niej słychać. Przypomnijmy: kobieta była jedną z kandydatek Dariusza. Finalnie to właśnie ją rolnik wybrał do dalszego etapu! Bohaterowie zostali parą, ale – jak się okazało – nie na długo. W finale zraniona kobieta ujawniła kulisy bolesnego dla niej rozstania.

Zerwał ze mną przez Internet. Po tym, jak u niego byłam.

Od tamtej pory minęło już kilka miesięcy. Wiele wskazuje na to, że drogi Darka i Nicoli rozeszły się na dobre. Przy dziewczynie zostali za to… widzowie „RszŻ”! Ci z zainteresowaniem śledzą jej dalszą aktywność i obserwują poczynania na Instagramie. Niedawno Nicola pochwaliła się im, że zdecydowała się na zmianę w wyglądzie. Kandydatka Daria udała się na zabieg powiększenia ust, a wszystko zrelacjonowała w sieci.

Nicola pokazała powiększone usta

Nicola z „Rolnika…” zamieściła na Instagramie krótki filmik dokumentujący jej metamorfozę. Na nagraniu widać, w jaki sposób zmieniły się jej usta. Wszystko odbyło się w gabinecie kosmetycznym.

Stało się! Powiększyłam sobie usta – słychać na wideo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nicola (@nicolagaw)

Jak na taki ruch uczestniczki randkowego show zareagowali internauci? Podczas gdy inni komplementowali bohaterkę nagrania, chwaląc efekt, inni mieli na ten temat nieco inne zdanie:

Ale ślicznie! Mega naturalnie.

Pięknie wyglądasz i super, że się w nich dobrze czujesz, bo to najważniejsze.

Taka młoda i już zaczyna...no nie wiem, jak ludzie wcześniej bez tego żyli.

Głupi pomysł, lepiej żadnych ingerencji w ciało, bo różnie to może być. Czy to jest potrzebne? Masz ładne usta, ciało, więc po co robić jakieś doświadczenia?

A wy, co sądzicie?

 

Rodzinę Waldemara z "RszŻ" spotkała tragedia. Tak uczcił pamięć zmarłego brata
Waldemar Gilas z programu: "Rolnik szuka żony" wspomniał o tragedii, jaka spotkała jego rodzinę. Uczestnik show, odpowiadając na jedno z pytań internautów, odniósł się do prywatnych doświadczeń. Opowiedział m.in. o tym, jak...

Oceń ten artykuł 0 0