Anne-Marie spadła ze schodów podczas występu! Widzowie wstrzymali oddech [WIDEO]

Anne-Marie zaliczyła niefortunny upadek podczas BRIT Awards. Piosenkarka spadła ze schodów i skręciła kostkę. Choć na moment zadrżał jej głos, nie przerwała swojego występu.

BRIT Awards 2022 za nami! Triumfowała Adele

We wtorek oczy całego świata muzycznego zwrócone były na londyńską Arenę O2, gdzie miała miejsce gala wręczenia BRIT Awards 2022. Nie ulega wątpliwości, że największą triumfatorką imprezy została Adele. Wokalistka, która w zeszłym roku powróciła z albumem "30", skradła show i zdobyła aż 3 statuetki: za album roku, piosenkę roku oraz tytuł brytyjskiej artystki roku. Pełną listę zwycięzców gali możecie sprawdzić tutaj:

Adele triumfuje na gali BRIT Awards! Kto jeszcze sięgnął po statuetkę? Mamy listę zwycięzców!
Co to była za gala! 8 lutego poznaliśmy zwycięzców BRIT Awards 2022. Kto zgarnął najwięcej statuetek? Poznajcie szczegóły - mamy listę zwycięzców!

BRIT Awards 2022. Groźny upadek Anne-Marie w trakcie występu

Szerokim echem odbił się nie tylko spektakularny powrót Adele, ale także groźna wpadka jej koleżanki – Anne-Marie. Piosenkarka pojawiła się na scenie, aby wykonać hit "Kiss My (Uh-Oh)" przed publicznością zgromadzoną na gali oraz milionami widzów przed telewizorami. Niestety, w trakcie występu 30-latka niefortunnie potknęła się na schodach i upadła, skręcając lewą kostkę.

Widownia na chwilę wstrzymała oddech z przerażenia. Na szczęście, wypadek nie okazał się bardzo poważny. Wokalistka nie przerwała też swojego występu, co jeszcze bardzo zaskoczyło publikę. Dało się jednak usłyszeć, że upadek zabolał Anne-Marie. Na chwilę zadrżał jej głos. Nagranie upadku piosenkarki na scenie błyskawicznie obiegło sieć:

Występ Anne-Marie podczas BRIT Awards został szybko doceniony przez fanów. W komentarzach internauci chwalili ją za postawę i profesjonalizm, który pokazała na scenie. Nie każdy artysta potrafiłby się podnieść po takim wypadku i kontynuować show.

I tak nie potrzebowałam mojej lewej kostki

– napisała, w odpowiedzi na komentarze obserwatorów.

Dobrze poradziła sobie w tej sytuacji?

Brit Awards 2022. Adele prezentuje szczupłą sylwetkę w obcisłej kreacji z dekoltem niemal do pępka [FOTO]
Adele wystąpiła na gali Brit Awards 2022 i zgarnęła aż trzy statuetki, m. in. za utwór roku. Autorka przeboju "Easy on Me" była zdecydowanie największą gwiazdą wieczoru. Podziwiano nie tylko jej...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze