hity na MAXXa
hity na MAXXa

Armin i Laura z "Love Island" kilka miesięcy temu podjęli ważną decyzję. Teraz świętują! Lawina gratulacji w komentarzach

Zwycięzcy 8. sezonu programu: "Love Island. Wyspa miłości" - Laura Gołaszewska i Armin Pawlak - pochwalili się w sieci swoim szczęściem. Okazało się, że niedawno para miała nie lada powód do świętowania! O czym dokładnie mowa?

Uczestnicy „Love Island” – pary po programie

Ile sezonów programu: „Love Island. Wyspa miłości” powstało do tej pory? Niedawno prowadząca – Karolina Gilon – już po raz 9. ogłosiła, kto wygrał „LI”. Tym razem pierwsze miejsce zajęli Zuza i Jarek, ale czas pokazał, że wspólna przyszłość nie jest im pisana. Zwycięzcy minionej edycji reality show nie są razem, a rozstanie nie przebiegało w najmilszej atmosferze.

Zuza i Jarek z "Love Island 9" komentują rozstanie. Burzliwa wymiana zdań byłych parterów ujrzała światło dzienne
Jarek i Zuza, czyli zwycięzcy programu: "Love Island. Wyspa miłości 9" nie są już razem. Rozstanie uczestników show wywołało nie lada poruszenie wśród fanów "LI". Sami zainteresowani ponownie zabrali głos w sieci. Ich...

Które pary miały więcej szczęścia? Jeden z takich duetów tworzą Laura Gołaszewska i Armin Pawlak. Islanderzy wygrali „Love Island 8”, a dziś niezmiennie pielęgnują łączące ich uczucie. Niedawno świętowali ważny czas, o czym mężczyzna poinformował na Instagramie. Okazało się, że od 6 miesięcy Armin i Laura oficjalnie są w związku. Z tej okazji Pawlak zamieścił na Instagramie prywatny wpis, w którym podzielił się swoim szczęściem.

Armin i Laura z „Love Island 8” razem

Będąc na „Wyspie miłości”, relacja Laury i Armina miała „wzloty i upadki”. Ostatecznie Islanderzy pokazali jednak widzom, że połączyło ich „coś więcej”. W wyniku głosowania odbiorców to właśnie ci uczestnicy „Love Island” wygrali program.

Od tamtej pory minęło już kilka miesięcy. Aktualnie Armin Pawlak i Laura Gołaszewska dbają o swój związek – zamieszkali razem, a tym, co dzieje się w ich życiu, chętnie dzielą się w sieci. W najnowszym poście Armin napisał:

To już 6 miesięcy. Było super. Będzie jeszcze lepiej. Tak, mała G. Wszystko przed nami!

Internauci także pozostawili liczne wpisy:

Najpiękniejsza para, gratulacje (…).

Pasujecie do siebie idealnie, dużo miłości.

Bije od Was taka pozytywna energia. Szczęścia życzę.

Piękni i młodzi. Gratulacje!

Oglądaliście „Love Island” z udziałem Laury i Armina?

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Armin i Laura z "Love Island" kilka miesięcy temu podjęli ważną decyzję. Teraz świętują! Lawina gratulacji w komentarzach to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.