Awantura w samolocie: pilot uderzony przez pasażera

Na pokładzie samolotu WizzAir pasażerowie przeżyli nieprzyjemne chwile! Dwójka mężczyzn przez całą drogę awanturowałą się i sprawiała problemy, aż w końcu jeden z nich zaatakował pilota! Co dokładnie wydarzyło się w czasie podróży?

Agresywni pasażerowie

Dwóch pasażerów samolotu od samego początku sprawiało kłopoty. Do będących po wpływem alkoholu Brytyjczyków wielokrotnie podchodziła obsługa samolotu, która bezskutecznie próbowała przywołać mężczyzn do porządku. W końcu upomniał ich sam pilot, ostrzegając, że jeśli się nie uspokoją, po wylądowaniu zajmie się nimi policja. Jak się okazało, właśnie to rozjuszyło mężczyzn, który przez całą podróż łamali inne zasady obowiązujące w samolocie. Notorycznie palili oni papierosy (zwykłe i elektroniczne), spożywali duże ilości alkoholu, mimo że pasażerowie zwracali uwagę obsłudze, aby już im go nie podawała. Zgodnie z informacjami podanymi przez ludzi na pokładzie, dwójka Brytyjczyków jeszcze przed startem sprawiała problemy i zaczepiała pasażerów.

Mężczyzna uderzył pilota!

Tuż po wylądowaniu podróżni próbowali opuścić samolot tylnym wyjściem, aby ominąć awanturujących się Brytyjczyków. Jeden z nich zaczął być agresywny wobec obsługi samolotu, która postanowiła wezwać policję. Uspokoić awanturników próbował sam pilot, wtedy jeden z mężczyzn uderzył go w twarz. Wkrótce na miejsce przybyła grecka policja, która usunęła niebezpiecznych podróżnych z samolotu.

W samolot Miley Cyrus uderzył piorun. Gwiazda pokazała przerażające nagranie [WIDEO]
Artystka odbywa szereg spektakularnych koncertów w Ameryce Południowej. Ostatni swój występ dała w Argentynie. Stamtąd Miley Cyrus zamierzała dotrzeć do Paragwaju. Niestety nie dostała się do stolicy tego kraju. Jej podróż okazała się bardzo...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze