"Baby Shark" na szczycie listy najchętniej odtwarzanych filmów. "Despacito" już nie jest numerem jeden w sieci!

Już nie „Despacito”, a „Baby Shark” jest najczęściej wyświetlanym filmem na YouTube! Teledysk do piosenki dla dzieci tym samym znalazł się na szczycie zestawienia, pokonując dotychczasowy hit.

„Baby Shark” z rekordem wyświetleń w serwisie YouTube

„Despacito”, czyli hit, za którym stoi Luis Fonsi, był niekwestionowanym hitem na YouTube. Do tej pory. Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy król został zdetronizowany przez… piosenkę dla dzieci! „Baby Shark” – bo właśnie o tym utworze mowa – wspiął się na sam szczyt, mając na liczniku ponad 7 mld 50 mln wyświetleń.

„Baby Shark” to piosenka ciesząca się olbrzymią popularnością wśród internautów, a wszystko za sprawą charakterystycznego tańca w rytm skocznej muzyki. Teledysk do „Baby Shark Dance” został opublikowany na YouTube cztery lata temu. Sama historia powstawania wspomnianego utworu owiana jest tajemnicą, a niektórzy łączą ją z przyśpiewkami wprost z letnich obozów sprzed lat.

„Baby Shark Dance” – piosenka popularna nie tylko wśród dzieci

„Baby Shark” w najbardziej znanej wersji nagrała południowokoreańska grupa Pinkfong. Proste kroki taneczne porwały do wspólnej zabawy dzieci niemal na całym świecie, powodując, że „Baby Shark” stał się viralem! Tym samym wspomniane wideo dotarło na najwyższy stopień podium, który do tej pory należał właśnie do utworu: „Despacito”. Na trzecim miejscu znalazła się piosenka Eda Sheerana pt.: „Shape Of You”.

Co ciekawe, do sukcesu „Baby Shark Dance” swój grosz dołożyła również branża fitness! W sieci pojawiło się bowiem m.in. wyzwanie zachęcające do ćwiczeń w rytm piosenki dla dzieci.

Krzysztof Ibisz w teledysku Sławomira! "Weselny Pyton" rządzi w sieci
Takiego Krzysztofa Ibisza z pewnością się nie spodziewaliście! Popularny prezenter pojawił się w teledysku do piosenki Sławomira pt.: "Weselny Pyton", a nagranie jest numerem jeden w sieci. Zobaczcie!

 

Oceń ten artykuł 0 0