hity na MAXXa
hity na MAXXa

Wielkie zmiany u Ewy z "Rolnik szuka żony". Lawina gratulacji pod nowym nagraniem

Ewa Kryza z programu: "Rolnik szuka żony" ma nie lada powód do świętowania. Uczestniczka show pochwaliła się swoim sukcesem w sieci. Pod nowym nagraniem pojawiły się gratulacje!

Ewa Kryza po programie „Rolnik szuka żony”

Uczestnicy programu: „Rolnik szuka żony” wzbudzają zainteresowanie widzów jeszcze na długo po zakończeniu emisji odcinków z ich udziałem. Odbiorcy chętnie sprawdzają najnowsze informacje o rolnikach i rolniczkach, a ci przekazują wieści za pośrednictwem mediów społecznościowych. Właśnie tą drogą bohater 10. edycji „RszŻ” – Waldemar Gilas – wyjawił, że zostanie ojcem. Jego poznana przed kamerami partnerka: Dorota jest bowiem w ciąży.

Waldemar z "Rolnika..." o ciąży Doroty dowiedział się w wyjątkowym dniu. Sporo zdradził!
Waldemar i Dorota z programu: "Rolnik szuka żony" wkrótce zostaną rodzicami! Uczestnicy show przekazali radosną nowinę kilka dni temu. Teraz - w jednym z niedawno udzielonych wywiadów - Gilas wyjawił, jak dowiedział się o ciąży...

Spora nowość zaszła także w życiu innej kandydatki Waldka. Ewa Kryza, bo właśnie o niej mowa, wydała nowy teledysk! Efektem pochwaliła się w sieci.

Ewa Kryza i nowy teledysk

Ewa Kryza zgłosiła się do minionej odsłony programu: „Rolnik szuka żony” celem poznania Waldemara. Początkowo mieszkaniec Pakości był wyraźnie zainteresowany kandydatką i to właśnie ją zaprosił do kolejnego etapu. Czas pokazał jednak, że wspólna przyszłość nie jest im pisana. W finale Gilas wyjawił, że zdecydował się na odnowienie znajomości z Dorotą.
W programie Ewa nie ukrywała, że muzyka i występy na scenie stanowią ważną część jej życia. Wokalistka dała także popis swoich umiejętności, występując specjalnie dla Waldemara.

Teraz światło dzienne ujrzał klip do piosenki Kryzy pt.: „Szanse”. Jak czytamy w opisie:

Po kilku latach przerwy w tworzeniu autorskich singli Ewa Kryza powraca z nową energią w utworze „Szanse”. To opowieść o dążeniu do celu, wytrwałości i spełnianiu marzeń. Mocny beat, inspiracja latami ’80, bajkowy teledysk rodem z magicznej krainy i szczere emocje - z tego połączenia powstał utwór, który, mamy nadzieję, trafi prosto w Wasze serca i na Wasze playlisty.

Nowa piosenka Ewy z „Rolnika…” została szeroko skomentowana przez widzów. W komentarzach nie zabrakło gratulacji: Wreszcie możemy usłyszeć talent Ewy muzyczny. Super, fajnie wyszło, gratuluję. Gratulacje.

A wam, jak się podoba? 

Oceń ten artykuł 0 0