"Bad boy"... Wjechał Marcin Prokop. Oto jego pojazd [ZDJĘCIA]

Oto motocykl polskiego showmana! Tak wozi się prezenter Marcin Prokop. Co sądzicie o jego motocyklowej stylizacji na "niegrzecznego chłopca"? Dziennikarz pokazał w sieci kadry, na których eksponuje motocykle w zjawiskowych plenerach.

Marcin Prokop-motocyklista

Dziennikarz zamieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, ukazujące dwa motocykle. Kadry zostały wykonane na tle urokliwych widoków, a pojazdy są odmiennych marek i prezentują różne typy motocykli. Pierwszy jest sportowo-turystyczny, natomiast drugi, to klasyczny cruiser w stylu retro. Michał Prokop w towarzystwie „charakternych” jednośladów wygląda na książkowy przykład „niegrzecznego chłopca”.

Serce i wątroba Marcina Prokopa...

Komizm rzadko opuszcza prezentera. Jego inteligentne wypowiedzi często wywołują u współpracowników Prokopa i widzów telewizji – niepohamowane ataki śmiechu. Żartobliwy sposób bycia nie opuszcza dziennikarza także w sieci, o czym świadczy jego wpis pod zdjęciem.   

Chciałem was ładnie pozdrowić ale przy okazji wydało się, że mam serce tam, gdzie większość ludzi wątrobę.
– Marcin Prokop 

Marcin Prokop na celowniku

Dziennikarz jest zanany ze swoistego poczucia humoru i charyzmy. Jako prezenter telewizyjny zadebiutował w programie „MTV Polska”. W 2004 roku zasiadał w fotelu jurora w show Polsatu „Idol”. Obecnie jest prowadzącym 13. edycji programu rozrywkowego „Mam talent!”. Również zyskał popularność za sprawą intrygującego duetu z dziennikarką Dorotą Wellman.  

Czytaj też:

"Bawiłem się świetnie". Oświadczenie Przemka Kossakowskiego odnośnie żenującego wideo
Co tak właściwie się wydarzyło? To nagranie obiegło Internet w błyskawicznym tempie. Kompromitujące wideo z udziałem Przemka Kossakowskiego naprawdę zmartwiło fanów. Sławny dziennikarz...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze