Barbara Kurdej-Szatan wróciła na serialowy plan. Nowe wcielenie aktorki zaskakuje!

Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w nowym, serialowym projekcie. Aktorka znana m.in. z roli Joanny Chodakowskiej w "M jak miłość" tym razem wcieliła się w zupełnie odmienną postać. Kogo zagrała?

Barbara Kurdej-Szatan i nowy serial

Barbara Kurdej-Szatan może pochwalić się długą listą programów z jej udziałem. Jako aktorka wystąpiła w takich produkcjach, jak m.in.: „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Narzeczony na niby”, „Pierwsza miłość” czy „W rytmie serca”. Sporą popularność przyniosła jej również rola Joanny Tarnowskiej (później Chodakowskiej) w „M jak miłość”, w którym grała przez kilka lat. W 2021 roku aktorka pożegnała się jednak z „Emką”, a grana przez nią bohaterka wyjechała z kraju.

Po pożegnaniu z „Emką” Barbara Kurdej-Szatan współprowadziła m.in.: „Project Cupid” w telewizji TTV, a także wzięła udział w pierwszej edycji show zatytułowanego: „Mask Singer”. Teraz aktorkę znów będzie można zobaczyć w serialu! W piątek 13 stycznia do sieci trafią pierwsze odcinki nowej propozycji telewizji Polsat: „Domek na szczęście”.

Barbara Kurdej-Szatan w serialu „Domek na szczęście”

O czym jest serial i kogo gra w nim Barbara Kurdej-Szatan? To historia przedstawiająca losy małżeństwa, które postanawia zamienić „głośną” Warszawę na spokojne, wiejskie życie. O ile Bartek (Rafał Zawierucha) od początku z zapałem podchodzi do tego pomysłu, o tyle jego żona – Marianna (w tej roli właśnie Barbara Kurdej-Szatan) jest mocno zdystansowana do tego, co dzieje się wokół niej. Wiele wskazuje na to, że influencerka początkowo bardzo ceniąca sobie „bycie online” to przeciwieństwo Asi Chodakowskiej z „M jak miłość”.

Jak Barbara Kurdej-Szatan opisuje nową serialową propozycję z jej udziałem?

Myślę, że każdy tu odnajdzie trochę siebie. Będzie mógł się z nami pośmiać, przeżyć piękne chwile na wsi, wśród natury i zwierząt. Po prostu dobrze spędzić czas – mówiła w jednym z wywiadów.

Obsada serialu: „Domek na szczęście” zapowiada się imponująco; oprócz wspomnianych już Zawieruchy i Kurdej-Szatan udział w projekcie wzięli m.in.: Magdalena Stużyńska-Brauer, Robert Wabich, Olga Bończyk i wielu innych. Gdzie będzie można oglądać nowe odcinki? Serial będzie dostępny na polsatboxgo.pl.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała dzieci. "Córcia skóra zdarta z taty, synuś z mamusi"
Barbara Kurdej-Szatan wrzuciła do sieci nowe zdjęcia z wakacji. Aktorka wraz z mężem i dziećmi wypoczywają poza granicami kraju, przesyłając internautom słoneczne pozdrowienia. Oni z kolei zwrócili...

Oceń ten artykuł 10 13

Ogólna ocena Barbara Kurdej-Szatan wróciła na serialowy plan. Nowe wcielenie aktorki zaskakuje! to: 43% / 100%, uzyskana z: 23 głosów.